Nezľavujte zo svojej bezpečnosti a ušetrite za elektrinu

PR článok | Predlžujúce sa zimné večery, zamrznuté chodníky – to všetko sú potenciálne zdroje úrazu pre vás i vašich rodinných príslušníkov. Predíďte tomu a osvetlite svoj dom vhodným vonkajším osvetlením. Bezpečnosť vás nemusí stáť polovicu výplaty. Prečítajte si, ako ušetriť prírodu i svoju peňaženku.

Revolučné LED-ky sú svietidlá budúcnosti

Skratka LED pochádza z anglických slov „Light Emitting Diode“, teda dióda, ktorá vydáva svetlo. Jej najväčšou výhodou je minimálna spotreba. Ledky majú bezkonkurenčne najväčšiu efektivitu premeny elektrickej energie na svetlo na súčasnom trhu. Navyše sa nezahrievajú a sú úplne bezúdržbové. Osvetlite si okolie domu praktickými LED reflektormi, ktoré majú výbornú svietivosť a spotrebujú minimum elektrickej energie. Ak podnikáte, LED reflektory sa skvele hodia i na osvetlenie exteriéru vašej firmy. Nielenže tým zvýšite bezpečnosť v jej okolí, ale ju aj zároveň zviditeľníte pre potenciálnych zákazníkov.

Pohybové senzory – nestarnúce evergreeny

Vynikajúcou vychytávkou na šetrenie elektrickej energie sú svietidlá s pohybovým senzorom. Rozsvietia sa iba vtedy, keď pri nich ste, a tiež sa po chvíli sami vypnú. Nemusíte teda stále myslieť na to, či ste všetky vonkajšie svietidlá zhasli. Navyše majú aj druhotnú bezpečnostnú funkciu, pretože vás svojím rozsvietením zároveň upozornia na akýkoľvek pohyb v okolí vášho domu.

Štýlové svietidlá sa hodia aj na gril party

Čo v zimných mesiacoch oceníte kvôli bezpečnému pohybu okolo domu, poslúži v lete tiež. Pri grilovaní a posedení s priateľmi do neskorých nočných hodín prídu vhod vonkajšie svietidlá, ktoré dobre vyzerajú, a nespotrebujú veľa energie. Na profisvietidla.sk nájdete veľký výber dizajnových svietidiel v rôznych štýloch, od moderného minimalistického až po rustikálny. Vhodne vybrané osvetlenie skrátka využijete celoročne.

Poistite sa, že sa vaša žena a deti túto zimu vyhnú úrazom. Osvetlite svoj dom svietidlami šetrnými k prírode i k vašej peňaženke, ktoré navyše skvele vyzerajú. Vyberte si na eshope štýlové LED alebo svietidlá s pohybovým senzorom a pripravte svoj domov na zimu.

PR článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *