Mužom.sk je projekt, ktorý funguje z presvedčenia, že môže napomôcť zmene. Muži, ktorých sme inšpirovali, alebo sme im pomohli, sú toho dôkazom.

Projekt formou partnerstva podporujú:


Rodinné vinárstvo Magula

Partneri 1

zľavový kód: muzom.sk

zľava: 15%

Remeselné víno z hrozna dopestovaného vo vlastných vinohradoch v bio kvalite. Tradícia rodinného vinárstva MAGULA siaha až do roku 1931. Víno robíme s láskou a dôkladnosťou, výlučne z hrozna dopestovaného vo vlastných vinohradoch. Hrozno spracúvame tradičným spôsobom, s minimom technologických zásahov, nechávajúc vyniknúť jeho prirodzený odrodový charakter a jedinečný terroir Ružovej a Vlčej doliny. Vinice v Suchej nad Parnou, po stáročia dávajúce vynikajúce hrozno, boli zvečnené v románe Františka Hečka Červené víno. Zľavový kód platí pre nákupy na stránke www.vinomagula.sk/obchod a kupujúcemu dá zľavu 15% z nákupu.


Chocolate Patrik

Partneri 3

zľavový kód: muzomsk

zľava: 5%

Začiatky výroby čokoládových produktov sa píšu od roku 2008, kedy sa začal proces transformácie našej výroby z pekárenskej na čokoládovú. V priebehu roku 2011 sme založili rodinnú čokoládovňu s názvom Chocolate Patrik s.r.o.. Naše portfólio tvoria rôznorodé príchute praliniek v jedinečných tvaroch, medzi ktorými sa stretnete so 4 druhmi svetových čokolád, ktoré u nás tečú kohútikom. Jedinečnosť dopĺňa obalový materiál, ktorý je tvorený v našej chránenej dielni.


DI BOSCo coffee

Partneri 5

zľavový kód: DIBOSCOkavamuzom

zľava: 5%

Projekt DI BOSCo vznikol na základe medzinárodnej spolupráce odchovancov Don Bosca a ich túžby robiť nielen dobrú kávu, ale aj robiť dobro v podobe pridanej hodnoty pre všetkých, ktorí majú radi kávu. Venujeme sa sieťovaniu pestovateľov a konzumentov kvalitnej kávy, ktorých spájajú spoločné hodnoty saleziánskej rodiny a snaha pracovať s kvalitnou a čerstvou kávou. Pracujeme a ponúkame kávu priamo od farmárov – od konkrétnych rodín, konkrétnych ľudí, z konkrétnych rúk. Výnimočnosť nestojí len na kvalite samotnej suroviny, ale aj kvalite ľudí s ktorými spolupracujeme. Pražiareň DI BOSCo spája pestovateľov kávy s jej konzumentmi, na základe príslušnosti k saleziánskej rodine a jej hodnotám. Našim cieľom nie je len priniesť dobrotu v šálke kávy, ale aj dobro všetkým, ktorí sa na tejto šálke podieľali. Preto sa snažíme o zlepšovanie sociálnych podmienok farmárov a spracovateľov kávy.


Chceš podporiť projekt muzom.sk formou partnerstva? Kontaktuj nás a určite sa dohodneme.