O projekte

muzom.sk vzniklo v hlavách niekoľkých chlapov. Nenašli sme odpovede v klasických “pánskych časopisoch”, ktoré nás kŕmia článkami o turistike v Malajzii, fotkami holých žien, najnovšími hračkami, ktoré potrebujeme, a tak sa pokúšame o zmenu. Cez magazín, ktorý práve čítate, Vám ponúkame naše premýšľania, to čím nás inšpirovali iní, alebo čo sme sami zažili na ceste k tomu stať sa mužmi. Práve z toho vychádza aj názov. Je určený mužom, ktorí premýšľajú, ako byť skutočným mužom. Pripojte sa.

Ak vás tieto myšlienky zaujali, určite nás kontaktujte. Budeme radi.
V prípade, že nás chcete podporiť:  SK0283605207004206569938


muzom.sk pre Vás pripravujú

Autori

Preklad

Korektúra

16 komentárov k “O projekte

 1. Pozdravujem, super stránka, nekomerčná, držím vám palce, dúfam že to nezahorí iba na nejaký čas, čo je často problémom nekomerčných vecí.
  j.

 2. Vďaka za ocenenie. Verím, že sa podržíme. Určite to chceme robiť kým to niekomu bude dávať zmysel.

 3. velmi mi pripominate zamerom vynikajucu stranku pre muzov artofmanliness.com a ked vidim vase logo asi tu stranku poznate 🙂

  • Ďakujeme za ocenenie. Inšpiráciu webom art of manliness nepopierame 🙂 Dokonca z nej v mnohom čerpáme. Snažíme sa však priblížiť podobné témy našej kultúre. Ďakujeme, že nás sledujete.

 4. Ahojte chlapci 🙂 Chcela som Vám v prvom rade poďakovať za Vašu činnosť, ktorou podporujete a správnym smerom usmerňujete mladých mužov na ich ceste za úspešným životom. Stránka je evidentne venovaná najmä mužskému pohlaviu, ale v mnohých veciach nachádzam (aj ja ako žena) užitočné rady a informácie. Doteraz som sa stretávala s takýmto konceptom len u zahraničných blogerov, takže naozaj cením tento projekt na Slovensku. Len tak ďalej ! 🙂

  • Ahoj Lenka, sme radi, že si nás našla aj popri úspešnejších zahraničných blogeroch 🙂 V každom prípade sa budeme tešiť ďalšej tvojej pozornosti a komentárom.

 5. Ahojte, k tejto stránke som sa dostala náhodou cez sestru. 🙂
  Popri Vašich článkoch rastiem ako žena a preto Vám zo srdca ďakujem, že aj vďaka Vám nachádzam kto som, aká som a aká by som mala byť a teda, čo treba urýchlene na sebe zmeniť 🙂
  Moje srdce plesá, keď nad niečím dlhodobo premýšľam a vo Vašich článkoch nájdem odpoveď, príp. utvrdenie v mojom rozhodnutí (napr. kúpiť si Myšlienky k sebe od M. Aurelia).

  Mnohé časopisy/články dnešnej doby sú z môjho pohľadu príliš povrchné, prázdne, nudné a dosť často primitívne.
  Vo Vašich článkoch ma fascinuje tá hĺbka, múdrosť, skutočné hodnoty, chlapská úprimnosť, pravda, nikdy nekončiace dobrodružstvo,… – skutočný chlapský svet.
  Mužovi, čo číta tieto články, zamýšľa sa nad ich obsahom a snaží sa to celé aplikovať do svojho života, sa nebudem báť zveriť mu výchovu našich (budúcich) detí – v skratke: waw, chcela by som mať raz takéhoto muža za manžela.
  ĎAKUJEM a držím palce! 🙂

  • Ahoj Lucia, ďakujem za skvelé povzbudenie. Veľmi to ceníme a pomáha nám to naberať inšpiráciu a motiváciu tvoriť ďalej. O to viac, že nám ukazuješ, že z tohoto projektu nemajú prospech iba muži. Poteší nás keď o nás budeš šíriť tieto info ďalej a ďalej.

 6. Fakt super stránka na dobre čítanie.

  Taký PLAYBOY ale zdarma 🙂

  Ak budete niekedy dávať na stránku reklamu – tak prosím nie nejakú vyskakovaciu čo bude zaberať polovicu stránky.

  • Vďaka Walter White. Máme troška vyššie ciele, ako Playboy 😀 V zásade u nás nenájdete nahé ženy, ani drahé hodinky. To prvé máme doma a to druhé zatiaľ nepotrebujeme. Netvrdíme,že v budúcnosti nepribudne reklama, ale určite sa budeme snažiť, aby nevyrušovala, ale ak je to možné, pomohla.

   Ešte raz vďaka.

 7. No je to dost kopirovane artofmanliness.com ale tak budis no. Vela ludi nevie po Anglicky a inak by sa k takemu obsahu asi nedostalo. Prajem vela uspechov do buducna.

  • Ďakujeme za ocenenie. Nikdy sme sa netajili, že uverejňujeme preklady z artofmanliness (aj keď dnes už vo veľmi malej miere), no naše autorské texty sú našou vlastnou výpoveďou. Okrem toho samozrejme čerpáme mnoho inšpirácie z iných nám príbuzných webov.

 8. Ahojte, po veľmi dlhej dobe ma niečo skutočne zaujalo v rámci čítania článkov na webe.Vela inspirujuceho motivacneho pre život, pohľadov na svet, sebarozvoj ale hlavne ľudské s hlbsou hodnotou!….a nie len pre muzov!Každopádne držím velmi palce a dakujem že som vás tu našla. Všetko dobré!Romana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *