1. Pravidelná dávka -Šťastie ako konečný cieľ života 1

1. Pravidelná dávka -Šťastie ako konečný cieľ života

1. Pravidelná dávka -Šťastie ako konečný cieľ života 3

Podcast Mužom.sk prináša nový formát Jakuba Betinského, ktorý nás povedie premýšľaním nad rôznymi témami. Náš magazín smerujeme mužom, ktorí premýšľajú a veríme, že pred touto výzvou ani dnes necúvnete.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO
V tejto dávke sa zamyslíme nad jednou z najstarších otázok filozofie: čo je to šťastie. Pozrieme sa na to, prečo je šťastie chápané ako konečný cieľ života, preskúmame štyroch intuitívne najpríťažlivejších kandidátov na definíciu šťastia a ukážeme si, prečo ako kandidáti neobstoja. Dnešná dávka je prvá z dvoch častí o otázke šťastie a nabudúce budeme v hľadí odpovede pokračovať.

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *