10. Podcast Mužom.sk: Otcovské rany 1

10. Podcast Mužom.sk: Otcovské rany

O tom, ako si nesieme zranenia od otcov a neskôr sme pripravení rozdávať ich ďalej našim synom.

Budete počuť:

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO
 • že sú jazvy, ktorými sa pýšime, a tie, ktoré skrývame
 • otec ovplyvňuje bez ohľadu na to, či je prítomný, alebo nie
 • argument ad hitlerum
 • čo chce každý syn počuť
 • pár návrhov, čo urobiť vo vzťahu k svojim sklamaniam
 • a iné

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

 1. Vďaka za ďalší skvelý podcast. Mám otázku: Čo si myslíš o tom, že muž identifikuje zranenie od otca a potom sa o tom v rámci uzdravenia porozpráva priamo s otcom? Nie vyčítavo, z pomsty alebo obviňujúco, ale s odpustením a snahou o vzájomné pochopenie? Nemyslíš, že by to mohlo mať dramaticky pozitívny efekt (boost) na oboch – otca a syna? Samozrejme za predpokladu, že otec je ochotný o tom hovoriť a niesť zodpovednosť za zranenia, ktoré spôsobil…Vopred vďaka za názor.

  1. Zdar Šimon, myslím, že to, čo navrhuješ je skvelá vec. Ani na jednej strane to však nemusí byť jednoduché. Ak to výjde, tak je to skvelé, ak nie, ešte stále sú tu možnosti napr nájsť skupinu otcov a synov, alebo ju vytvoriť, s ktorými spolu prejdete cestu zameranú nielen na zranenia, ale aj iné veci mužskosti.
   Pre niekoho je cesta napísať list otcovi. Ten ale musí byť napísaný aj s vďakou a ocenením, pretože ako som už spomínal muži potrebujú ocenenie a rešpekt.
   Ciest je viac, ale v každom prípade stojí za to to skúsiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *