98. Bratstvo records: O fantasy svetoch, vojnách a obavách 1
|

98. Bratstvo records: O fantasy svetoch, vojnách a obavách

Ako bolo na Konferencii MUŽOM? A okrem toho sme preberali, či sme politicky korektní a či ľudia majú právo na vojnu. Tiež sme odhalili naše obavy, strachy a fóbie. Rozobrali sme aj fantasy svety, do ktorých by sme sa radi preniesli a spravili sme si aj kontrolu, či sme ešte stále ľudia alebo sme už AI.

V tejto časti sme rozoberali ako bolo na Konferencii MUŽOM. Okrem toho sme preberali, či sme politicky korektní a či ľudia majú právo na vojnu. Tiež sme odhalili naše obavy, strachy a fóbie. Rozobrali sme aj fantasy svety, do ktorých by sme sa radi preniesli a spravili sme si aj kontrolu, či sme ešte stále ľudia alebo sme už AI.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Pre viac informácií a prihlásenie sa na podujatie „Východ slnka na Veľkom Kriváni“, píšte na mail marek@muzom.sk

Ak sa ti páči obsah, ktorý tvoríme, chceš našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, tvojmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *