42. Podcast Mužom.sk: O mužoch, ženách a rozchodoch 1
Podcast

42. Podcast Mužom.sk: O mužoch, ženách a rozchodoch

charlie-foster-136

Možno sa vás rozchod netýka, netýkal a ani týkať nebude, ale vo vašej blízkosti bude, možno už zajtra, chlap, ktorý pomoc potrebuje a chce. Čo vtedy? A čo robiť, ak ste to predsa len vy sám? Nie je toho málo, čo môžme a mali by sme.

Budete počuť:

  • o balení na jednu noc a o tom, že muži majú na viac
  • krátko o tom, čo počas rozchodu
  • dlhšie o tom, čo po rozchode
  • na čo všetko je čas, keď s nikým nie ste?


fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

2 komentáre

  1. Jakub Cerveny

    Dakujem Peter,neni to ani mesiac co sme sa rozisli a velmi suhlasim stym postojom,,že som za to zodpovedny ja a nikto iný,presli sme si po rozchode vselicim od placu,cez kokain,perverzne telefonaty,az po nasledne udobrovaniie a este naslednejsie ziarlivostne sceny(z jej strany) avsak rezolutne ako si ty spomenul,treba prijat fakt ze je koniec a posunut sa dalej a mysliet na to preco to skoncilo(najma na vlastne nedostatky) a robit vsetko preto aby sme sa z nasich chyb poucili a nevliekli ich do nasledujuceho vztahu.p.s. tvooja stránka Peťo je najlepší content na aký som počas svojho života narazil.prosim tvor dalej,pre mna nevyhnutná inspirácia

    • Jakub, veľká vďaka za povzbudenie. Skutočne mi ide o to, aby sme rozumeli, že hľadať chybu inde ako u seba ma nikam neposunie. Drž sa na dobrej ceste, ideme po nej spolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*