42. Podcast Mužom.sk: O mužoch, ženách a rozchodoch 1
|

42. Podcast Mužom.sk: O mužoch, ženách a rozchodoch

charlie-foster-136

Možno sa vás rozchod netýka, netýkal a ani týkať nebude, ale vo vašej blízkosti bude, možno už zajtra, chlap, ktorý pomoc potrebuje a chce. Čo vtedy? A čo robiť, ak ste to predsa len vy sám? Nie je toho málo, čo môžme a mali by sme.

Budete počuť:

  • o balení na jednu noc a o tom, že muži majú na viac
  • krátko o tom, čo počas rozchodu
  • dlhšie o tom, čo po rozchode
  • na čo všetko je čas, keď s nikým nie ste?


fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

  1. Dakujem Peter,neni to ani mesiac co sme sa rozisli a velmi suhlasim stym postojom,,že som za to zodpovedny ja a nikto iný,presli sme si po rozchode vselicim od placu,cez kokain,perverzne telefonaty,az po nasledne udobrovaniie a este naslednejsie ziarlivostne sceny(z jej strany) avsak rezolutne ako si ty spomenul,treba prijat fakt ze je koniec a posunut sa dalej a mysliet na to preco to skoncilo(najma na vlastne nedostatky) a robit vsetko preto aby sme sa z nasich chyb poucili a nevliekli ich do nasledujuceho vztahu.p.s. tvooja stránka Peťo je najlepší content na aký som počas svojho života narazil.prosim tvor dalej,pre mna nevyhnutná inspirácia

    1. Jakub, veľká vďaka za povzbudenie. Skutočne mi ide o to, aby sme rozumeli, že hľadať chybu inde ako u seba ma nikam neposunie. Drž sa na dobrej ceste, ideme po nej spolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *