Mužom.sk v horách 1

Mužom.sk v horách

Ak sleduješ našu snahu o pozdvihnutie mužov, iste vieš, že 19.november je pre nás dôležitý deň.

Ak sleduješ našu snahu o pozvihnutie mužov, iste vieš, že 19.november je pre nás dôležitý deň.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Tento dátum sa spája so začiatkom existencie Mužom.sk, je rovnako medzinárodným dňom mužov a dňom, keď sme založili tradíciu sledovania východu slnka na hociktorom kopci v tvojej dostupnosti „arround the world“. Jednoducho, či sa nachádzaš v Bratislave, Lipanoch, Ontáriu či San Franciscu, 19.11. pred východom slnka vyjdeš na najbližší dostupný kopec a stráviš chvíľu sledovaním východu slnka s vedomím, že túto aktivitu nerobíš sám.

Prečo práve východ Slnka niekde na kopci? Pretože to vyžaduje námahu, ktorá je s mužnosťou neoddeliteľne spojená, zároveň nám dáva možnosť rozjímať o Slnku tak, ako sme to opísali v tomto článku.

Prvý ročník tejto tradície sme viacerí strávili spoločne na Veľkom Kriváni a aj tento rok v tejto tradícii pokračujeme.

Minulý rok mala táto akcia medzi mužmi skvelú odozvu, a tak sme sa rozhodli, že ju povýšime a z tejto tradície spravíme organizované podujatie. 

V podstate to znamená, že je tu ďalšia príležitosť pre stretnutie mužov, ktorí vyznávajú hodnoty hnutia Mužom.sk, či už ako členov Bratstva (bývalých, súčasných aj budúcich) ale aj iných mužov, ktorí sú na jednej vlne spolu s nami.

Tento rok to nebude iba o stretnutí sa tesne pred východom slnka. Stretneme sa večer pred, na Chate pod Chlebom. Celá chata je rezervovaná iba pre nás, počet miest je teda limitovaný, tak ak si rozhodnutý, neodkladaj prihlásenie.
Urobiť tak môžeš tu: https://forms.gle/zpMdhi2UUeS1L3PK7

Aby si mal predstavu o čo ide.

Keďže Chata pod Chlebom je v určitej nadmorskej výške, najprv sa na ňu potrebuješ dostať.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Čo sa muž naučí od Slnka

Alternatív ako sa dostaviť na Chatu pod Chlebom je viacero. Môžeš ísť individuálne po vlastnej osi a pripojíš sa k nám priamo na chate alebo sa pridáš k rôznym skupinkám, ktoré sa vytvoria a pôjdu z rôznych strán či už z Vrátnej alebo Trusalovej. Cesta hore vytvára priestor pre vzájomné rozhovory a budovanie či utužovanie vzťahov. Ak vyrazíš niekedy poobede, na chatu prídeš už po tme, takže nezabudni čelovku.

Program začíname v sobotu 18.11. cca o 19:00 večer, kedy by už mali byť všetci na chate a aj po výdatnej večeri.
Cieľom je stretnúť sa „tam hore“ a po osviežení sa jedlom a nejakým drinkom, večer strávime rozhovormi. Už teraz si pre vás chystáme aj nejaký program, aby mal tento večer hlbší zmysel.

Pre mužov, ktorí nie sú v Bratstve a teda ani v žiadnom klane, je to príležitosť spoznať chlapov, ktorí tvoria Mužom.sk prípadne získať nové kontakty na ďalších mužov s podobným nastavením. Zmyslom takýchto akcií je aj sieťovanie. Takže ak aj prídeš sám a nikoho tam nebudeš poznať, odchádzať budeš s novými známymi, z ktorých sa časom môžu stať priatelia. 

Čo bude ďalej?
Ráno vstaneme cca o 5:00 a ešte po tme sa vydáme na Veľký Kriváň. Spoločne počkáme na východ slnka o 6:56, užijeme si túto jedinečnú udalosť a pripomenieme si dôležitosť mužnosti v 21. storočí.

Následne sa vrátime na raňajky na chatu pod Chlebom. Po raňajkách budeme pokračovať spoločnou turistikou v Malej Fatre, cca 4-5 hod. Pravdepodobne s prestávkou na Chate pod Grúňom. Túra nie je zvlášť náročná, ale z minulého roku vieme, že v tom čase už čakáme čiastočne zimné podmienky. Hlavne ráno na Kriváni fúka a pocitová teplota je veľmi nízka. „Nesmeky“ či mačky a palice sú určite vysoko odporúčané.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Koľkokrát zomriem?

Po tejto doobednej túre si to už zamierime dole do dolín, odkiaľ sa každý z nás vyberie domov. 

Čo za niečo stojí, aj niečo stojí.

Cena podujatia je len 45€ a zahŕňa ubytovanie, miestny poplatok, organizáciu podujatia. Strava a pitie je v každého réžii. Na Chate pod Chlebom výborne varia, porcie sú akurát pre hladného muža a za relatívne prijateľné ceny. Ale pozor, nedá sa tu platiť kartou. Treba mať hotovosť.

Takže ešte raz, ak chceš zažiť túto akciu a pocit spolupatričnosti, ak si sa rozhodol, že sa pridáš k tejto tradícii, registruj sa na tomto linku: https://forms.gle/zpMdhi2UUeS1L3PK7

Po registrácii a uhradení sumy, ťa budeme kontaktovať s ďalšími informáciami (napríklad aj o možných skupinkách).

Ak sa ešte chceš niečo opýtať, píš na marek@muzom.sk

Vidíme sa na Chlebe.

Semper Virilis.

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *