07. Podcast Mužom.sk: Môj život nie je demokracia 1
|

07. Podcast Mužom.sk: Môj život nie je demokracia

Angry protesters

Iste by ste našli mnoho ľudí, ktorí majú predstavu o tom, ako by ste mali žiť svoj život. Keďže žiaden život nie je reality show, aby o ňom ktokoľvek hlasoval, budeme dnes chvíľu premýšľať práve na túto tému. 

Budete počuť:

  • aké atómové bomby má v rukách každý rodič
  • prečo nefunguje demokracia na mužom.sk
  • čo s názormi môjho okolia na to, čo robím
  • párkrát spomenieme slovo zodpovednosť

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

  1. Sledujem Vas web uz dlhsie a cital som tu vela velmi dobrych clankov. Aj ked som uz o vacsine tem, ktore ste spracovali pocul/cital inde, boli naozaj velmi dobre napisane. Je super, ze je to tu vsetko pekne pokope. Robite kus dobrej roboty. Tento podcast bol vsak pre mna jeden s najlepsich, nikdy mi takato myslienka nenapadla asi nastolim monarchiu v mojom zivote 🙂

    1. Vďaka Martin, niektoré veci sú naozaj prekladmi článkov, ktoré nás inšpirujú, iné vychádzajú z našich skúseností. Občas sa neubránim napísať to, čo som si načítal inde. Trafil ste to ale dobre, jeden z cieľov je, aby aj muži na Slovensku a v Čechách mali inšpiráciu na jednom mieste a pokiaľ čo možno najrozmanitejšiu. K podobným podcastom resp. témam sa ešte časom vrátime. Prajeme úspešnú nadvládu nad vecami, ktoré vás čakajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *