Bratstvo records 34. 1
|

Bratstvo records 34.

Štyria chlapi diskutujú o vašich otázkach.

Budete počuť:

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO
  • o ideálnom politickom zriadení?
  • baliť ženu, ktorá s niekým chodí?
  • čo chlapi na film Fightclub?
  • ako muži a priateľstvá?
  • čo s rodinnou dovolenkou?

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

  1. Ku kmeňovej spoločnosti – taká snaha tu už bola – skúšal ju vytvoriť Kaddáfi v Lybii. Nemienim o tom písať sloh, no svojím spôsobom to fungovalo. Úplne seriózne 😀

  2. Caute chlapi.
    Akurat minuly tyzden som sa bavil s kamosmi o tom, ako vyzera muzske priatelstvo. Spolu sme sa opierali o super knihu pre chlapov s nazvom “Vycvik zbozneho muza”. Autor je R. Kent Hughes. Kniha je urcena hlavne krestanom, no odporucal by som ju aj ostatnym muzom, ktori hladaju dobre rady ohladom napr. otcovstva, manzelstva, priatelstva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *