48. Podcast Mužom.sk: Čo nás nezabije (Scott Carney) 1

48. Podcast Mužom.sk: Čo nás nezabije (Scott Carney)

co nas nezabije

Kniha o posúvaní svojich možností tréningom v nepriaznivých podmienkach. Text o odolnosti a pohodlnosti. To, že nás technológie zabezpečujú a chránia, nemusí byť vždy, iba prínosom. Alebo je to opačne a ľudstvo konečne žije zlatý vek? Zajtra nás čakajú rôzne prekážky a je otázne, či sme na nich pripravení.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť:

  • o výlete na Kilimandáro v plavkách
  • o prekonávaní seba samého
  • o chlade a schopnosti tela sa s ním vyrovnať
  • o túžbe po nepohodlí
  • o technológiách, ktoré by mali pomôcť, no občas je to naopak

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

  1. Výborne! Ja som sa začal otužovať minulý rok v júni. Začal som studenou sprchou a zatiaľ som sa zo sprchy nedostal na vonkajšie otužovanie. Ale mám to v pláne. Je ťažké začať a ešte ťažšie vytrvať. A to som iba obyčajný otužilec-amatér.
    Bežne za obdobie jeseň-zima-jar som bol chorý niekoľkokrát. Odkedy otužujem, ochorel som iba raz. Aj to bola iba obyčajná nádcha, za 3 dni som bol v pohode.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *