49. Podcast Mužom.sk:: #2 Dárius Haraksin – Moderátor/redaktor TV Joj 1
|

49. Podcast Mužom.sk:: #2 Dárius Haraksin – Moderátor/redaktor TV Joj

49. Podcast Mužom.sk:: #2 Dárius Haraksin – Moderátor/redaktor TV Joj 3

V poradí druhým hosťom je redaktor a moderátor. Aj o tom, ako sa dostal k prípadu, ktorý vzbudil pozornosť celého Slovenska, alebo čo ho motivuje na práci v televízii. 

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť:

 • môj prízvuk (ale to sa časom snáď zlepší)
 • že brigádovať od malička nie je nič devastujúce
 • čo je motiváciou pri práci redaktora
 • ako funguje zákulisie
 • o záchrane detí zo zahraničia
 • ako sa správne umýva auto
 • set otázok a inšpirujúcich odpovedí
 • a mnoho ďalšieho…

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

4 Comments

 1. Peter, tvoje podcasty by sa mali povinne zaviesť v školách. Moj pes ti za ne ďakuje nakoľko ich počúvam počas venčenia a kým sa podcasť neskončí nejde sa domov :). Pokračuj.

  1. Jano vďaka 😀 je na tom čo zlepšovať, ale keď ťa to posúva tak, ako mňa, tak som rád. Keď budú veľké mrazy, alebo horúčavy, tak to skúsim skrátiť, aby si veľmi netrpel so psom vonku 😀

 2. Som rád, že konečne robíš aj rozhovory. Síce si to bežne neuvedomujem, ale keď sa na tým zamyslím, napadá ma dosť Slovákov, ktorí by nám ostatným mužom mohli dačo dať a inšpirovať nás. Čo ma napadá, myslím že by mohol byť dobrým hosťom Pavol Barabáš, Juraj Lukáč, Štefan Svitko, Ivan Jakeš, Jano Volko, bratia Škantárovci, Jozef Haľko, Pavel Dvořák, možno Marek Slobodník, Marek Duranský, Martin Navrátil alebo možno aj nejaký vojak zo zahraničných misií… som presvedčený, že je tu dosť mužov, ktorí nám môžu niečo dať, len po tom (mimo tento web) nie je veľký dopyt. A je to dobrá šanca zmeniť, teším sa, koho zavoláš nabudúce.

  Ešte taká technická vec: neviem ako nahrávaš a kde, ale najmä zo začiatku mi prišlo, že bolo hosťovi menej rozumieť a hlasitosť bola možno trochu nevyladená, aj keď ku koncu to už bolo fajn.

  1. Vďaka Peter za perfektné tipy. Každé meno si prejdem.

   Čo sa týka zvuku, stále sa učím. Osobné podcasty sú už ako trak v poriadku, ale rozhovory sú nová vec. Hlavne, ak hovoríme o podcastoch, ktoré ešte budeme robiť online. Každú pomocnú radu ocením.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *