96. Bratstvo records: O puerokracii a zhrdzavenom mužovi. 1
Podcast Bratstvo Records

96. Bratstvo records: O puerokracii a zhrdzavenom mužovi.

Traja muži diskutujú nielen o Vašich otázkach.

Tentokrát sme sa netradične vyjadrili aj k politike, ak sa teda tá bitka dá nazvať politikou. Riešili sme ako cieľavedome budovať sebavedomie a prečo aktívne posúvať zónu komfortu, či už odbehnutím ultramaratónu alebo rozhodnutím ísť na terapiu. A prišlo aj na to ako v živote nevyhorieť resp. nezhrdzavieť. Čítate správne, môžete aj zhrdzavieť. Veď si vypočujte sami.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Lístok na konferenciu môžete nájsť tu: https://konferencia.muzom.sk
Ak sa ti páči obsah, ktorý tvoríme, chceš našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, tvojmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938 alebo nás podporte na platforme toldo: https://toldo.app/app/profile/37296

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*