53. Podcast Mužom.sk: Sebavedomie a arogancia 1

53. Podcast Mužom.sk: Sebavedomie a arogancia

53. Podcast Mužom.sk: Sebavedomie a arogancia 3

Ako jednoduché je potiahnuť hrdosť do nesprávneho rozmeru, tak jednoduché je potiahnuť pokoru do extrému. Je jednoduchšie skryť svoj strach a neistotu za pokoru. Aká je teda cesta k sebavedomiu a ako ho odlíšime od arogancie?

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť:

 • rozdiel medzi aroganciou a sebavedomím
 • čo pokora je a čo nie je
 • prečo pýcha oslabuje
 • ako pracovať na sebavedomí


fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

6 Comments

 1. Zaujímavá myšlienka s tou hrdosťou, keď si vravel, že človek má byť hrdý nato, čo sám dosiahol. Tak ma napadá… Ako sa v tomto smere potom dá pozerať na tak často omieľanú hrdosť na vlasť, predkov, národ a jeho dejiny? Môže a má byť z tvojho pohľadu človek hrdý nato, čo dosiahli a vybudovali jeho predkovia? Vedel by som o tom diskutovať (a občas to aj robím) či písať dlho, to by vydalo aj na knihu, ale zaujímal by ma tvoj pohľad.

  1. Skvelá otázka. Popravde, ja osobne sa vždy rád považujem za patriota… len neviem celkom čo si pod tým predstavujem. Tá predstava národnej hrdosti je mi blízka, ale na druhej strane veľmi romantická, naivná a tak trošku nafúknutá. Ťažko je definovať na čo z toho o čo som sa nezaslúžil som hrdý. Na to, že iný ľudia sú/boli kvalitní a dobrí? Že patrím k tomu istému “kmeňu”? Ale ako keď nenesiem tie isté kvality? Iste, môžem byť hrdý na to, čo vybudovali moji predkovia, ale len v prípade, že v tom aktívne pokračujem. Teda ctím čo mi odovdali tak, že to živím činmi. Nemôžem byť hrdý na to, že moji predkovia boli mierumilovní, keď som nenávistný človek.
   Je naivné byť hrdý na dejiny, keď nepoznám ich tienistú stránku a žijem v romantizme, alebo sa biť do hrude za vlasť, keď nie som ochotný ani recyklovať odpad. Mne všetky tieto “hrdosti” vždy musia prejsť sitom pravdivosti a praktických skutkov.

 2. Ďalší podarený podcast, ak by som niečo také robil, tak by som chcel aby to bolo také dobré.
  Veľmi dobre sa to počúva.

 3. Určite by to lepšie nebolo. Inak, keď je podcast – rozhovor, je vás veľmi slabo počuť. Inak super rozhovory.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *