21. Podcast Mužom.sk: Živý mŕtvy 1
Podcast

21. Podcast Mužom.sk: Živý mŕtvy

bistrian-iosip-149366

Muži páchajú na Slovensku samovraždy omnoho viac, ako ženy. Iní žijú životy živých mŕtvol. Dá sa z toho von? Tri túžby sú v srdci každého muža. Uchopte ich.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť: 

 • muži a samovraždy
 • tri túžby v srdci každého z nás
 • zmena nie je zložitá, no nestačí jeden krok
 • nebuďte živý mŕtvy


fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

7 komentárov

 1. Nazdar. Mohol by si dat tipy na dalsie knihy pre muzov? Co si spominal v tomto dalsom skvelom podcaste. Vdaka.

 2. Tento podcast je uplne perfektny.
  Dakujem

 3. 1) Vlado: Ja som asi včera narazil na recenziu z David Deida: Cesta pravého muže, knihu prečítanú nemám, recenzia zaujala.
  2) K podcastu: Samotnú rutinu ako taký problém nevidím, pokým mám priestor na sebarealizáciu. Čo sa mi potvrdilo a ukazujú to aj výskumy, že je problém perfekcionizmus z istého uhla pohľadu. Iste pomáha aj pri raste, no ide aj o toto: keď vieš, že na niečom pracuješ a ajtak sa nedarí, pri prísnom pohľade na seba to deprimuje o to viac. Či je optika zameraná na seba objektívna a primeraná je téma sama osebe.
  Veľa vidím v tom názve Živý mŕtvy – jednak referenciu na Frankensteinovo monštrum, ktoré bolo primárne deštruktívne navonok, no malo aj sebadeštruktívne aspekty. Práve toto, deformáciu pod vplyvom nešťastia mám rozpracovanú vo svojom texte, myslím dosť do hĺbky. Tiež v tom vidím popis spomenutej rutiny. Avšak je tu aj niečo ďalšie – strach, nevyužívanie príležitostí kvôli traumatickým zážitkom z minulosti, ktoré treba prekonať (aj toto som riešil aj v rozbore Frankensteina).
  3) Čo je teda väčšie ako ja sám? Napríklad tá radosť, keď pochopím svet z nového uhla pohľadu, keď sa mi vedomosti z rôznych odborov spoja a dajú jednotný celok. Číra inšpirácia. Objavovanie a tvorenie, stačí aj vnútorné.

  • Nateraz len rýchlu a krátku poznámočku. Rutina môže byť veľmi prínosná, preto som v podcaste cielil konkrétne na negatívnu rutinu resp rutinu resp stereotyp, ktorý ubíja.

 4. Za mňa zatiaľ asi najlepší podcast. Super téma a bolo by dobré ju ešte rozvíjať. Alebo, ak by si poznal nejaké dobré čítanie na túto tému, bol by som vďačný. Vidím okolo seba toľko mužov, ktorí sú “živí mŕtvi”… žiaľ, aj v mojej rodine…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*