32. Pravidelná dávka - Bez logiky ani na krok 1
Podcast

32. Pravidelná dávka – Bez logiky ani na krok

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Asi všetci máte skúsenosť s nasledujúcim prípadom. Rozprávali ste sa s niekým a po chvíli ste si uvedomili, že to čo hovorí, dáva zmysel a je to úplne logické. Alebo naopak, predstavte si, že ste sa s niekým rozprávali, ale veci, ktoré ten človek hovoril do seba vôbec nepasovali a jedno z druhého akosi nevyplývalo—jednoducho, nemalo to logiku! A je to práve logika, o ktorej sa dnes zamyslíme.

Logika je častou filozofie, ktorá študuje a pozerá sa na to, ako sa v jazyku prenáša zmysluplnosť či pravdivosť. Samotné slovo “logika” je odvodená z gréckeho “logos”, čo znamená slovo, reč alebo rozum. Pre zjednodušenie si predstavte, že logika je niečo ako GPS zariadenie, s ktorým ak viete pracovať a nechať sa nim viesť, povie vám kde a kedy odbočiť alebo neodbočiť. Rozdiel je tu ten, že nejazdíte po asfaltovej ceste, ale cestujete svetom myšlienok a nesnažíte sa docestovať do cieľa, ale “docestovať” k nejakému myšlienkovému záveru.

Téma logiky je samozrejme témou veľmi obsiahlou a komplexnou, a preto vám ponúknem iba malú ochutnávku niekoľkých otázok, na ktoré sa logika pozerá. Konkrétne sa pozrieme na to, čo je to tzv. deduktívny argument a ako rozpoznať, kedy ho brať vážne alebo hodiť cez palubu

***

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Zdroj obrázka: www.sygic.com/blog/2017/difference-between-sygic-gps-and-sygic-car-navigation

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*