82. Podcast Mužom.sk: Válka umění (Steven Pressfield) 1

82. Podcast Mužom.sk: Válka umění (Steven Pressfield)

82. Podcast Mužom.sk: Válka umění (Steven Pressfield) 3

Steven Pressfield zažíval pravdepodobne to, čo mnohí z nás. Nechuť, alebo ako hovorí on “Odpor”. Presne ten stav, ktorý nám bráni veci dotiahnuť a dokončiť. Nesmierne trefná záležitosť. 

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť:

  • otázku k špeciálnym príležitostiam, ktoré si pripomínate
  • o odpore a cieľovej čiare
  • o pozícii obete
  • o privolávaní Múzy
  • tohle je válka, bejby

Do 31.10. 2018 platí promokód: Mužom.sk, ktorý môžete  uplatniť na www.audiolibrix.com, pri nákupe tejto, ale aj iných audiokníh.

***
Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

  1. Zrovna nastupujem do novej prace, tak ma zaujal sposob myslenia – byt ako akcny hrdina, “tohle je valka bejbe”, proste marinacky mindset, vyzivanie sa v rieseni problemov a srac.ek 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *