97. Bratstvo records: Sila, ktorá mi je na houby. 1
|

97. Bratstvo records: Sila, ktorá mi je na houby.

Traja muži diskutujú nielen o Vašich otázkach.

Odpovedali sme na dotazy ku konferencii, logistike a detailom, tak si vypočuj, ak sa chystáš alebo ešte špekuluješ. A tentokrát debata započala naozaj nezvyčajnými športmi. Riešili sme prečo budovať silu, ktorá mi je väčšinou aj tak na houby. Ako zmeniť freeze reakciu na fight? A prišlo aj na to prečo ľudom hrabe a ako zostať vo svojej bubline normálny, keď sú všetci mimo.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Ak sa ti páči obsah, ktorý tvoríme, chceš našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, tvojmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938 alebo nás podporte na platforme toldo: toldo.app/app/profile/37296

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *