Bratstvo Records 13. 1
|

Bratstvo Records 13.

Dvaja chlapi debatujú o vašich otázkach.

Budete počuť

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO
  • o výpovediach v práci
    o pasívnych mužoch a akčných ženách
    o toxickýxh ľuďoch
    o materských a otcovských dovolenkách

***

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938.

[smart_podcast_player style=”dark” featured_episode=”214″]

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

One Comment

  1. Dnes dobré témy, mňa osobne oslovila téma angažovania sa vo svojej komunite. Trochu som s tým bojoval – mal som nápady ale ľudia na mňa nechápavo pozerali, že čo z toho mám a pod. Ale vo filme Kráľovstvo nebeské padla veta: Načo je človek, ak nerobí svet lepším. Nakoniec sa mi podarilo pozháňať tím, urobili sme OZ a podaril sa nám prvý pilotný projekt – Drevený megafón v lese. Stálo nás to veľa námahy, ale veríme že to trochu namotivuje ľudí a máme ambíciu sa rozšíriť ďalej po Slovensku a budovať atrakcia v prírode. https://www.facebook.com/HlasLessa/?modal=admin_todo_tour

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *