81. Podcast Mužom.sk: Mužnosť je voliteľná 1
|

81. Podcast Mužom.sk: Mužnosť je voliteľná

81. Podcast Mužom.sk: Mužnosť je voliteľná 3

Či sa nám to pozdáva, alebo nie, klasické atribúty mužnosti akoby v spoločnosti strácali uplatnenie. Každý z nás by bez nich pravdepodobne prežil. Naozaj by ste si však zvolili taký život?

Budete počuť:

  • to, čo nás definovalo už zdá sa nie je potrebné
  • ktoré sú atribúty mužovho života
  • že mužnosť je voľba
  • kto je nepriateľ
  • kde sa rodí víťazstvo

***

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

4 Comments

  1. Vo veľa veciach z tohoto podcastu s Tebou súhlasím a dokonca ich mám vyskúšané na vlastnej koži, ale mne tam ešte niečo chýba. Totižto veľakrát keď som len tak sedel ráno o 5ej v šere mojej izby, presne ako vravíš Ty, sa nič nedialo. Myšlienky mi prúdili kade-tade, ale rozhodne som z toho nemal dobrý pocit. Nevedel som, či to vôbec má zmysel a to sa deje asi každému z nás. Veľmi mi v tomto pomáha ranná modlitba. skutočne, keď niektoré veci s dôverou vložím do Božích rúk sa mi potom cez deň dýcha ľahšie. Je fajn, že vzniklo Mužom.sk. Ďakujem Ti a spoluautorom za to 🙂 Držte sa!

    1. Vďaka za uznanie. Každé ráno má byť vyplnené správnou rutinou. Ak si to našiel v modlitbe je to skvelé. Iný chlap sa nájde v niečom inom, v každom prípade to nesmie skončiť pri myšlienkach, ktoré lietajú hore dole. Ešte raz vďaka, ideme ďalej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *