Bratstvo records 16. 1
|

Bratstvo records 16.

Dvaja chlapi diskutujú o vašich otázkach.

Budete počuť:

 • zodpovedný sex?
 • prečo chlapov môže inšpirovať Zaklínač
 • o výchove detí
 • musí chlap cestovať?

***

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

 1. Ahojte, vďaka za podcast. Oslovila ma téma cestovania, pretože som sa tiež pred časom zamýšľal nad tým, ako dnes každý túži cestovať, niektorí to povyšujú na nejaký životný cieľ, zmysel alebo náplň života a zvyšok času mimo cestovania je len zarábanie na to, aby cestovať mohli. Milión citátov o tom, že koľko krajín si navštívil, toľko neviem čo…
  Nehovoriac o tom, že Slovensko je krásne a je tu milión brutálnych miest, ktoré nenavštívili, zato majú v zozname svetové metropoly a arizonské kaňony. A samozrejme, bez postu na intagrame akoby tam ani nebol.
  Ale okrem pekných skúsenosti, dáva to človeku naozaj niečo bez jeho vnútornej snahy o zmenu? Musí človek vidieť černoška s vypuklým bruškom v Somálsku aby si uvedomil hodnoty?
  Tak vďaka za názor, Peter je prvý človek od ktorého som počul, že cestovanie nie je asi spásonosné. A myslel som si, že som taký na svete sám.

 2. Moja osobná skúsenosť je že cestovanie jednoznačne formuje človeka a neskutočne rozširuje rozhlad. Ano možme súcitiť s černoškom ktorého vidíme na youtube ja sa viem celkom do takých videí vžiť ale ak navštívim tu krajinu som s tymi ludmi zdielam ťažkosti, prijme nachvilu ich sposob zivota az potom si uvedomim plne vsetkymi zmyslami a naplno ako sa maju a ako sa mam doma. Je to moja osobna skusenost z Panamy a z vychodnej Ukrajiny. Samozrejme nikdy by som to napisat a plne sa k tomu vyjadrit nemohol ak by som to nezažil čiže necestoval. Mna cestovanie velmi formuje, omnoho viac ako knihy, videa prípadne ine media.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *