120. Podcast Mužom.sk: Muž a priatelia 1

120. Podcast Mužom.sk: Muž a priatelia

120. Podcast Mužom.sk: Muž a priatelia 3

Jedna veľká hrozba a pliaga je muž bez skutočných priateľov. Osamotený chlap. Hrozba, nebezpečenstvo a smutný obraz.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť:

  • máte niekoho komu by ste zavolali, keď budete mať vážny prúser?
  • najlepšia žena nenahradí dobrú partiu chlapov, dobrí priatelia nenahradia dobrú ženu
  • prečo hľadať priateľov?
  • aký chlapi by to mali byť?

***

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

  1. Priateľstvo je tiež téma, nad ktorou som často uvažoval a je obtiažne napísať len nejaký obmedzený výsek z môjho pohľadu. Asi by som začal tým, že od “osamelého vlka” nemám ďaleko. Zopár rokov som strávil dosť utiahnutý, nie preto, že by som sa nemal komu ozvať, ale skôr preto, že mi tie kontakty nevracali to, čo som chcel a teda nastávalo znechutenie. Nechcem síce “obchodovať” vo vzťahoch, ale nevidím ani zmysel v tom niekomu sa nanucovať a ťahať priateľstvo iba na svojich ramenách, iba svojou iniciatívou. A preto som niektoré kritické texty napísal ako o “more zaslepenia” väčšiny ľudí, ktorí snáď ani nie sú schopní vnímať, ak sa snažíte mať ku nim bližšie. Tiež som opísal istý začarovaný kruh toho, ako sa nedá nadviazať priateľstvo, či ho zlepšiť alebo aspoň udržať, keď sa o to snaží iba jedna strana. Je to určite skvelé, mať niekoho s kým ste rovnocenní parťáci, ste si blízki a cítite, že ste na jednej vlne. A napriek tomu, že tento pocit sa mi väčšinou nedostáva, mám ešte vcelku kvalitný život. Pracujem na sebe a posúvam sa, moja vôľa a disciplína vôbec nezávisí od niekoho iného. Preto s tou pasážou o nudnosti a pasivite osamelého muža nesúhlasím. Na druhú strane si dobre povedal, že schopnosť budovania priateľstva je to, čo od nás závisí a ktorá prináša výsledky, tie nespadnú z neba (tak ako ani partnerka a pod.).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *