25. Podcast Mužom.sk: Keď muž stretne bohyňu 1
Podcast

25. Podcast Mužom.sk: Keď muž stretne bohyňu

julia-caesar-24934

Stretnúť bohyňu túži mnoho chlapov. Realita môže byť prekvapujúca. Dá sa na to pripraviť? Dnes v “jubilejnom” pokračovaní budete uvažovať o stretnutí so ženou.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť:

 • o prvých stretnutiach so sexualitou
 • o pobyte v “záhrade” a stretnutí so ženou so zlatými vlasmi
 • o tom, že aj bohyne prdia
 • , že je lepšie najprv sa stiahnuť, zabiť draka a potom získať ženu svojho srdca
 • o milovníkoch a tancovaní

fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

6 komentárov

 1. Som si neuvedomil, že dnes vychádza ďalší podcast. O to som bol radšej, keď sa mi zobrazil na Facebooku a už sa teším na ten ďalší.

  Za mňa ako mladého človeka bola dnešná téma veľmi zaujímavá a budem rád, ak sa jej ešte budete venovať. Nuž, teraz ostáva sa podľa toho riadiť…

 2. Vďaka za opäť podnetný podcast, veľmi sa stotožňujem s jeho obsahom. Neviem, či toto je vhodná otázka na túto platformu, ale možno by bolo vhodné hovoriť o tom, ako by mohli muži spoznať, či už aj žena, ktorá sa im páči, “vyšla zo svojej záhrady.” To je len tak na zamyslenie – predpokladám, že keď už muž objavil sám seba, tak sa mu bude vo vzťahoch aj ženách orientovať ľahšie a ľahšie uvidí, či dotyčná dáma vie čo chce a ak áno, nakoľko sa to stotožňuje s jeho predstavou o živote…

 3. Germaniawerks

  Pekný podcast rozoberajúci mužské falošné idealizovanie dokonalej ženskej, čo je jedna veľká diera a zraniteľnosť mužov voči ženským– avšak z toho jakým spôsobom to rozvádzate, je cítiť postoj chlapa, ktorý aj napriek tomu stále túži po tom a stále hľadá to, jako by mohol ženskú aj naďalej zbožšťovať. Jednoducho je to čosi, čo majú v sebe muži hlboko nainštalované, a čo sa stalo veľkým problémom chlapov dneška. Táto predstava o ženskej ako ideálnej úžasnej bohyni atď ktorá je zároveň nežné, slabšie pohlavie, kt treba chrániť, viesť.. povedané Vašimi slovy “byť pre ňu všetkým, pracovať pre ňu” atď. Z hľadiska praktickej maskulity je dôležité, aby moderní muži pochopili, že ženy sú úplne obyčajné, ale súčasne aj -vďaka tomu ako sa spoločnosť k ženským správa – sú extrémne silné a nebezpečné. Môžu ohroziť tvoje veci, poškodiť kvalitu života, cez decká aj ináč legislatívne ťa vydierať, tvoju firmu a životné dielo neustále otravovať, stalkovať ťa prenasledovať, atď at´d.

  Čiže dobrý podcast ,povedzme filozofickej rovine, avšak chýba tam mi jeden zreálnený pohľad do reálnej lásky, proste praktické každodenné džudo toho jako sa chrániť jako držať si otvorené veci, jako byť stále o krok pred ňou, aby ťa nikto nechytil za vajčiská na voľačom, a tak ďalej.

  • Myslím, že cieľom podcastu nebolo dávať praktické tipy, ako zvládať každodennú realitu, ale hlavne poukázať na dve veci (1) že ideálna žena neexistuje a (2) že muž by mal v prvom rade “nájsť” sám seba a až potom hľadať kompatibilnú ženu. A nezdá sa mi, že by tam chýbal zreálnený pohľad do “reálnej” lásky” – veď to, že “bohyňa prdí” je podľa mňa dostatočným poukázaním na to, že to ani zďaleka s tou ženou nebude ideálne… Celkovo myslím, že podcast bol zameraný na to, ako mať správny mindset pri hľadaní partnerky…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*