Bratstvo Records 6. 1
Bratstvo Records Podcast

Bratstvo Records 6.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Bratstvo Records 6. 3

Dvaja chlapi debatujú o vašich otázkach.

Budete počuť:

  • o hneve, zvykoch a o tom, čo chlapi neznášajú
  • o tlaku v práci
  • pasivita a nasadenie

***

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

2 komentáre

  1. Páni, ďakujem za vaše rozhovory ktoré ma sprevádzali jazdou autom naprieč slovenskom pri ceste domov, nádherne strávených 5 hodín jazdy počúvaním asi 12 nahrávok z muzom.sk. Takú výživnú a zmysluplnú jazdu som zažil asi prvý krát v živote. Veľa vyslovených myšlienok ku ktorým som občas sám nevedel nájsť vhodné slová, vám sa to však podarilo. Ešte raz veľká vďaka, už som si našiel “potravu ala audio-rozhovory” do auta, ktorá preváži počúvanie menej zmyselných rozhovorov na rádio staniciach a počúvania hudby. Len tak ďalej, nech sa vám darí. Lukáš

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*