37. Podcast Mužom.sk: Sparta - Dosiahni svoj cieľ (Joe De Sena) 1

37. Podcast Mužom.sk: Sparta – Dosiahni svoj cieľ (Joe De Sena)

 

large-sparta_dosiahni_svoj_ciel

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Dnes spoločne prejdeme v krátkosti ďalšiu zaujímavú knihu v spolupráci s vydavateľstvom Zelený kocúr. O fenoméne Spartan race už mnohí počuli, teraz v tomto preteku skúsime nájsť, spolu s autorom, princípy, ktoré dokážeme použiť každý deň.

Budete počuť:

  • osobný pohľad na Spartan Race na Slovensku
  • o odhodlaní postaviť sa šialeným výzvam
  • disciplína ako základ úspechu
  • rozhodnutia a pevná vôľa dokážu byť superschopnosťami

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

4 Comments

  1. Najprv som si pomyslel, že je škoda, že budeš zas len čítať, ale musím uznať, že toto bol zas veľmi podarený podcast, ktorý ma nakopal aby som sa po čase menšej prestávky zas začal naplno venovať športu.

  2. Túto knihu som čítal v IC vlaku cestou na ME Spartan Race 2015 DO T. Lomnice, na Beast ktorý mal 31km… Presne tie pasáže, ktoré si spomenul – keksikova metóda, aj ten inzerát, som si neskôr počas behu, x krát pripomenul.. Pri čítaní inzerátu mi naskocila husia koža, prestal som čítať a pozeral z okna vlaku a premýšľal o tej dobe a ľuďoch..5000 chlapov, pre dobrodružstvo, česť a uznanie! Fantastické! Koncept Spartan race ma nadchol od 2013, teda prvý Sprint vo Valči, odvtedy ročne minimálne trifekta a aj double trifekta, aj spomínaný Super vo Valči som si odbehol.. Aj Ultrabeast vo Vechci 2016, neskôr Hurricane Heat 12h pri Viedni… Mna určite SR nakopol k reštartu športovaniu..
    Podcast o tejto knihe je super, možno by si mohol zavolať tých Slovákov z farmy DeSenu, lebo tuším sú to tí chalani z Vechca, čo doviezli Spartan race na Slovensko a Európy…

    1. Zdar Stano, je to česť mať tu v magazíne pretekára ako si ty. Vďaka za komentár a uznanie. Tip na chlapov zo Spartan Race je tiež dobrý, zhodou okolností na nich mám aj blízky kontakt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *