44. Podcast Mužom.sk: Staneme sa tým, čím sme sa obklopili 1
Podcast

44. Podcast Mužom.sk: Staneme sa tým, čím sme sa obklopili

phil-coffman-161251

Jedna z vecí, ktorú potrebujeme robiť je vytvárať protitlak voči negatívnym veciam, ktoré sa na nás tlačia a formujú naše myšlienky. Stávame sa tým, čím sa obklopujeme.

Budete počuť:

  • čo s negatívnymi informáciami, ktoré nás obklopujú
  • ako formovať svoj priestor – virtuálny, reálny
  • o oblastiach, v ktorých môžeme vytvárať protitlak


fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

3 komentáre

  1. Vďaka za podcast. Ja som to s FB urobil podobne ako ty – ľudí, ktorí postujú príspevky, kt. ma nezaujímajú, blokujem. A podobne to robím s ľuďmi v reálnom, nie virtuálnom priestore – snažím sa budovať vzťahy a tráviť čas s ľuďmi, ktorí majú podobné názory/postoje/hodnoty ako ja, aby ma posúvali vpred.

    • Tu ale treba byť opatrný. Hrozí totiž, že človek bude mať okolo seba samých yesmanov, ktorí so všetkým, čo robí, súhlasia. Preto potrebujeme okolo seba aj mužov, ktorých premýšľanie a názory sú pre nás výzvou. Ide ale o to, aby to boli ľudia, ktorí nezastali v postoji “nedá sa”, “to je zbytočné” a “nechce sa mi”.

      • Hej, to s tými yesmanmi je dobrý postreh. Keď píšem, že sa obklopujem ľuďmi s podobnými hodnotami, kt. ma posúvajú vpred, tak pod tým mám na mysli ľudí, ktorí sa neboja ma konfrontovať práve v rámci tých hodnôt, ktoré zdieľame (pričom “napomenúť” niekoho je práve jednou z tých hodnôt). V podstate teda úplne súhlasím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*