44. Podcast Mužom.sk: Staneme sa tým, čím sme sa obklopili 1

44. Podcast Mužom.sk: Staneme sa tým, čím sme sa obklopili

phil-coffman-161251

Jedna z vecí, ktorú potrebujeme robiť je vytvárať protitlak voči negatívnym veciam, ktoré sa na nás tlačia a formujú naše myšlienky. Stávame sa tým, čím sa obklopujeme.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť:

  • čo s negatívnymi informáciami, ktoré nás obklopujú
  • ako formovať svoj priestor – virtuálny, reálny
  • o oblastiach, v ktorých môžeme vytvárať protitlak


fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

3 Comments

  1. Vďaka za podcast. Ja som to s FB urobil podobne ako ty – ľudí, ktorí postujú príspevky, kt. ma nezaujímajú, blokujem. A podobne to robím s ľuďmi v reálnom, nie virtuálnom priestore – snažím sa budovať vzťahy a tráviť čas s ľuďmi, ktorí majú podobné názory/postoje/hodnoty ako ja, aby ma posúvali vpred.

    1. Tu ale treba byť opatrný. Hrozí totiž, že človek bude mať okolo seba samých yesmanov, ktorí so všetkým, čo robí, súhlasia. Preto potrebujeme okolo seba aj mužov, ktorých premýšľanie a názory sú pre nás výzvou. Ide ale o to, aby to boli ľudia, ktorí nezastali v postoji “nedá sa”, “to je zbytočné” a “nechce sa mi”.

      1. Hej, to s tými yesmanmi je dobrý postreh. Keď píšem, že sa obklopujem ľuďmi s podobnými hodnotami, kt. ma posúvajú vpred, tak pod tým mám na mysli ľudí, ktorí sa neboja ma konfrontovať práve v rámci tých hodnôt, ktoré zdieľame (pričom “napomenúť” niekoho je práve jednou z tých hodnôt). V podstate teda úplne súhlasím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *