52. Podcast Mužom.sk: #3 Michal Patarák - Psychiater 1
|

52. Podcast Mužom.sk: #3 Michal Patarák – Psychiater

52. Podcast Mužom.sk: #3 Michal Patarák - Psychiater 3

V rozhovoroch pokračujeme s MUDr. Michalom Patarákom, psychiatrom, publicistom, blogerom. Michal Patarák zrozumiteľným a príťažlivým spôsobom približuje psychiatriu laickej verejnosti, je predsedom Etickej komisie Slovenskej psychiatrickej spoločnosti a zastáva aj iné funkcie, okrem toho je aktívny vo verejnej diskusii. O jeho súkromnom aj profesnom živote, knihách, mužskej duši, iniciačných rituáloch, ale aj mnohom inom sme hovorili v aktuálnom podcaste.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť:

  • ako seba vidí Michal Patarák
  • či existuje mužská a ženská duša
  • načo sú nám archetypy
  • prečo sa oplatí vidieť Hľadá sa Nemo a Shrek 4
  • set odpovedí na otázky Tima Ferrissa, ktoré prinesú mnoho inšpirácie

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

5 Comments

  1. dobrý výber, Michal je veľmi inšpiratívny človek a napr. pre moju manželku autorita, čo sa týka názorov. Len tak ďalej. nech sa vám darí

  2. Veľmi zaujímavý rozhovor, dobrý hosť. Nechce napísať nejaké články? Myslím, že psychiater by na témy, ktoré tu rozoberáte mal určite čo povedať a mohol by sem prispieť trochu “odbornejším” pohľadom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *