74. Podcast Mužom.sk: Adam "Rustman" Suchánek - bloger pánskej módy, fotograf 1
|

74. Podcast Mužom.sk: Adam “Rustman” Suchánek – bloger pánskej módy, fotograf

 

74. Podcast Mužom.sk: Adam "Rustman" Suchánek - bloger pánskej módy, fotograf 3

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Móde a mužskému obliekaniu sa venujeme skôr okrajovo. Dnes však do tejto témy vojdeme naplno a v rozhovore s Adamom “Rustmanom” Suchánkom. Adam je úspešný slovenský fotograf, ktorý sa oprel do blogu o pánskom obliekaní a dokáže vás svojim zjavom presvedčiť, že dobre sa obliekať neznamená, že vám chýba testosterón.

Budete počuť:

  • ako sa dostať k fotografovaniu a následne k písaniu o móde
  • či je mestom módy Paríž, alebo Trnava
  • čo a v akej kvalite by mal mať chlap v šatníku
  • dá sa riešiť výzor aj keď mám 600 eur na mesiac?
  • a veľa iného

web: adamrustman.com
instagram: adamrustman

***

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

4 Comments

  1. Uz 10 min. hladam ako drbnuty odpoved na tu otazku “dá sa riešiť výzor aj keď mám 600 eur na mesiac?”. Skus prosim nabuduce napisat, ze kde zhruba su odpovede na tie otazky, ktore spominas, nech si to clovek vie skor najst. Inak super!

    1. Čaute..podľa mňa to povedal hneď na začiatku, keď povedal, ze aj on ma niekoľko ks zo sekáča.Tým chcel povedať, ze aj za málo peňazí môžes.mat (možno nie kvalitnú) ale možno pestrú hudbu. Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *