87. Bratstvo records 1
Podcast Bratstvo Records

87. Bratstvo records

Traja muži debatujú nielen o Vašich otázkach.

Dnes taká menšia partnerská poradňa, kedže otázky kládli dámy a slečny. “Kde máme nájsť kvalitných chlapov?”. Prišlo aj na red flags u žien aj chlapov na prvom rande a pozdieľali sme názory na ženy, ktoré zarábajú viac ako ich muži, pripadne keď to ešte zarobia nahadzovaním omietky. Nemálo sme hovorili aj o žiarlivosti, vzájomnej motivácii vo vzťahu a celkovo ako sa vyznať v mužoch. A mnoho ďalšieho, veď si vypočujte sami!

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Vaše otázky do podcastu posielajte na: bratstvorecords@muzom.sk.

Ak sa ti páči obsah, ktorý tvoríme, chceš našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, tvojmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*