40. Pravidelná dávka s Dominikom Porvažníkom o OSN, udržateľnom rozvoji a fake news 1
|

40. Pravidelná dávka s Dominikom Porvažníkom o OSN, udržateľnom rozvoji a fake news

V rozhovore s Dominikom Porvažníkom, súčasným slovenským mládežníckym delegátom OSN, sme sa okrem iného pozreli aj na tieto otázky:

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO
  • Ako by si o dôležitosti OSN hovoril s mladými, ktorí cítia národne a ich heslami sú samostatnosť, sebestačnosť, suverenita?
  • Je myšlienka udržateľného rozvoja „udržateľná“, ak sa primárne nezameriava na rozvoj ľudského charakteru?—teda na niečo ako udržateľný etický/hodnotový rozvoj?
  • Je podľa teba problém fake news niečo charakteristické až jedinečné pre dnešnú dobu alebo každá doba (od antiky až dodnes) mala problém s demagógiou, klamstvom, zavádzaním?
  • Ak je boj proti fake news zameraný na overovanie faktickosti informácií, nie je to potom práve filozofia, ktorá by mala byť nápomocná v ďalšom vyhodnocovaní a posudzovaní týchto faktov?
  • Dohovoríš sa mnohými jazykmi, ale čo ak by ti niekto povedal, že nemá talent na cudzie jazyky a tí, ktorí sa s tým narodili, to majú lepšie a majú veľkú výhodu. Tvoja reakcia?

***

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Zdroj fotografie: Dominik Porvažník

Ako si nastaviť odber podcastu
na tvojom smartfóne? Klikni tu.

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *