Bratstvo records 30. 1
|

Bratstvo records 30.

Traja chlapi diskutujú o vašich otázkach.

Budete počuť:

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO
 • o mužoch a cestných pravidlách
 • šport a rodina
 • myslenie úspešných a neúspešných
 • financie a kríza
 • konflikt
 • ….

***

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

 1. Zdravim ta Peter.
  Pisem prvykrat, tak dufam, ze nevadi, ked ti budem tykat. Dostal som sa k muzom.sk cez rozhovor s matejom hlavatym a potom som si vypocul vsetky podcasty od vzniku. Klobuk dole predtym, aky velky pokrok zaznamenal muzom.sk. Velmi rad pocuvam bratstvo records a rozhovory, ked mas nejakeho hosta. Tvoje individualne podcasty su vacsinou vyborne, ale niekedy su dost narocne v zavislosti od temy. Vtedy by to chcelo dalsieho cloveka do diskusie. Ale moja otazka znie, kde presne mozem pisat otazky do diskusie bratstvo records? Dakujem a prajem pekny den. Tomas

  1. Zdar Tomas,
   vďaka za spätnú väzbu a aj za to, že nás sleduješ. Ak chceš prispieť otázkou do Bratstvo records, existujú dve cesty. 1. Byť členom uzavretej skupiny Mužom.sk na fb (stačí zodpovedať rozumne tri otázky v dotazníku, ktorý ti vybehne). 2. Sledovať Bratstvo records online na youtube.

   Úspešný deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *