Darovať silu a zomrieť 1
Život muža

Darovať silu a zomrieť

crown-agency-395258

Dostávať dary je príjemná vec. Napríklad, keď vám priatelia povedia, že to, čo hovoríte, je pokrytecké alebo schytáte pri sparingu pár rán do brady. Už vám niekto daroval ťažké obdobie, kritickú situáciu alebo problém? To všetko z nás totiž robí silnejších ľudí, takže je na mieste poďakovať. Máte veľkú smolu, ak nemáte tak dobrých priateľov, ktorí by vám toto poskytli.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Na druhej strane, tieto dary by sme nemali len prijímať, ale aj rozdávať. Je to naša zodpovednosť. Oheň, ktorý prijímame, zapaľujeme v iných. Za roky práce s ľuďmi som mal privilégium niektorých z nich mentorovať, viesť na ich ceste hľadania. Často museli prijať dary, ktoré sa nespracovali jednoducho, prehrýzť sa cez spätnú väzbu, mentálny sparing. Mal som pred nimi náskok pár rokov skúseností a hľadania, ale časom sa tento náskok skracoval. Potom prišli chvíle, keď ma niektoré ich kroky a pohyby prekvapili, dali mi impulz. Dnes sú niektorí z nich rovnocenní partneri, iní ma prekonali a inšpirujú ma.

Ak by sme hovorili o téme maskulinity, mnohí z vás majú výhodu. Začali ste hľadať omnoho skôr a zdrojov máte oveľa viac. To, že to napriek tomu nie je jednoduché, je len ďalší dar. Máte šancu dotiahnuť to ďaleko.

Toto je údel každého muža. Odovzdávame svoju silu, kým jej tí druhí nemajú toľko, až nás predbehnú. Ak chcete viac naturálny obraz, odovzdávame silu, kým nás ňou nerozdrvia. A tak je to správne. Presne tak funguje život. Naša moc je odovzdávaná mladším, kým mi zanikáme, aby tí po nás mohli žiť v sile.

Mohli by sme ten oheň ukryť vo veži, strážiť ho pre seba a nedať nikomu kľúč k poznaniu. Presne tak nás opanuje archetyp černokňažníka, tyrana. Hrozí, že sa staneme tými, ktorí brzdia rast, aby uchránili seba.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   JAK BÝT ELEGANTNÍ I V SATANOVĚ PEKLE

Žijeme, lebo nám bol odovzdaný život. Poznanie, múdrosť a silu dedíme generácie. Našou úlohou je pokračovať v tejto línii. Odovzdávať dar rastu aj skrze kritiku, vedenie, spätnú väzbu, zoceľovanie. Prijímať a podávať ďalej.

Čo teda?

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO

Hľadajte priateľov, ktorí nemajú zábrany vás obdarovať. Pozorujte a nechajte sa viesť staršími mužmi, ktorí vám odovzdajú oheň. Buďte ostražití, pretože jedného dňa stretnete chlapca, ktorý bude pripravený prevziať váš plameň.


Korektúra: Jana Lászlóová
Fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*