Pandémia slabých mužov 1
Charakter Kariéra Život muža

Pandémia slabých mužov

Je škandál, že svet nejaví žiaden záujem o vakcínu voči slabým mužom. Táto pandémia sa šíri rýchlo a podobne ako Covid začala v malom a neprestala rásť.

Je škandál, že svet nejaví žiaden záujem o vakcínu voči slabým mužom. Táto pandémia sa šíri rýchlo a podobne ako Covid začala v malom a neprestala rásť.

Nebezpečenstvom je, že zničí chlapa z vnútra a je prenosná a infekčná. Ide o ochorenie vnútorným zbabelcom.

Predstavme si symptómy:

 • nadávanie
 • sťažovanie sa
 • strata dravosti
 • pozícia obete
 • permanentná neistota
 • stále v “depke”
 • tlstnutie a strata kondície
 • zadlžovanie sa

Veľmi nákazlivé záležitosti. V momente, keď sa obklopíte takto nakazenými mužmi, začne vás to sťahovať. Zaujímavým prejavom je aj to, že nakazení sa priťahujú, vyhľadávajú a utvrdzujú v tom, že sú úplne v poriadku.

Začnete sa cítiť ako obeť života, nadávate ako je všetko nespravodlivé a vnútorný zbabelec preberá velenie. Všetko je zrazu zbytočne, nič sa nedá a kedysi bolo všetko lepšie.

Na vine je vaša partnerka, jej rodina, kolegovia, sused, vláda, premiér, domový dôverník, svokra. Choroba však zabraňuje sťažovať sa na seba samého. Jediný skutočný dôvod, prečo nie ste silný, sebavedomý a schopný muž.

Uvedomiť si to je jediná vakcína. Mne osobne to trvalo roky. Vám nemusí.
Potrebujete jedinú vec. Vzchopiť sa.

To znamená záväzok budovať silnú myseľ, telo a nasledovať víziu.

To znamená neskončiť so záväzkami, pretože sú ťažké.

Uznajte vlastné chyby, priznajte sa k výhovorkám a vykašlite sa na skratky. Každý z nás potrebuje konfrontovať, tváru v tvár, svoje slabiny.

Toto je cesta k osobnej zmene. K zmene života.


fotografia: unsplash.com
korektúra:

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

3 komentáre

 1. “… jediný skutočný dôvod, prečo nie ste silný, sebavedomý a schopný muž.”
  Možno to často platí, ale sú aj ľudia, ktorí sa objektívne trápia s duševnými chorobami, a často aj veľmi odvážne a s vypätím všetkých síl, a napriek tomu ešte stále nie sú “silní, sebavedomí a schopní” muži.

 2. Tych slabych muzov vychovavaju aj zeny. Kedze je 50% rozvodovost tak otcovia moc neovplyvnia vychovu. Treba chlapom aj vysvetlit to ako si vybrat dobru submisivnu zenu, eliminovat “red flags” uz pri randeni, ale to je na inu temu. Takisto treba chlapov vzdelavat ako vychovat synov po rozvode a byt viac alfa a vzorom. De facto ako to zvladnut a udrzat si “frame”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*