01. Podcast Mužom.sk: Úvod 1
Ostatné Podcast

01. Podcast Mužom.sk: Úvod

StockSnap_DBYDOD6O96 (1)

Robíme ďalší malý krok vpred, ktorý môže priniesť úplne nové možnosti. Veríme, že si aj táto forma medzi vami nájde svoju skupinu. Dnes si dáme úvodnú reláciu v desiatich minútach. A o čom to bude?

Budete počuť:
– o čo nám v magazíne ide
– čím sme prešli a prečo práve táto forma
– ako budú vyzerať jednotlivé podcasty
– na záver sa budeme venovať tomu, či je mužnosť už dnes nepotrebná

V komentároch nám pokojne zanechajte odkaz ako ďalej a aké témy, hostia, alebo otázky by vás zaujímali.

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

18 komentárov

 1. Je to super vec, že ste sa dali na formu Podcastov, konečne môžem niečo počúvať pri práci, čo má aj nejakú výpovednú hodnotu. 🙂 Nemám totiž vždy čas si prečítať nejaký ten článok, ale toto bude fajn forma ako sa dostať k Vašim informáciám či už v aute, na prechádzkach alebo v práci. Zároveň, ale musím podotknúť, že samotná zvučka mi príde tak trošku “cliché”. Možno to je len mnou, neviem… ale tie hlášky som už počul nespočetne veľa krát a tu mi to príde ako na každom druhom motivačnom videu na youtube. 🙂 Čo ale nemení môj názor na to, že to bol super podcast! Teším sa na ďalší diel. 🙂

  • Matej vďaka, aj za ocenenie, aj za názor. OK, nebudem tvrdiť, že to trocha klišé nie je. Je. Zhodou okolností sú však tieto opočúvané frázy z mojich obľúbených filmov, alebo básní. Nezaradili sme ich, pretože sú populárne, teda nesnažili sme sa byť vypočítaví. Je to trocha dlhé, trocha klišé, ale sto ľudí, sto chutí. Budeme makať na podcaste, tak aby sme to vyvážili aj pre tých, ktorých by zvučka jemne vyrušovala 🙂
   Ešte raz vďaka.

 2. Sebastian

  Velmi dobre!
  Vdaka ze to tahate dalej aj touto (super) cestou, subscribujem!

 3. Ahoj,
  neuveriteľne ste trafili, pretože práve dnes som uvažoval o podcastoch a o možnosti (ako píše kolega vyššie) vypočuť si niečo zmysluplné pri behu alebo jazde autom, a zároveň. či niečo také nájdem aj v slovenčine. Ako amatéra v tejto téme by ma zaujímalo, či je možnosť si podcast aj nejakým spôsobom stiahnuť, a vypočuť aj offline (práve pri behu alebo v aute) ? Vďaka za odpoveď a držím palce!

  • Vďaka Miro. Podcast sme začali robiť aj s úmyslom, aby sa dal stiahnuť a počúvať online. Myslím, že Soundcloud, na ktorom budú naše podcasty uložené túto možnosť dáva (v nastaveniach sme nechali naše nahrávky stiahnuteľné), takže sa len treba pozrieť tam.

   • Aj ja pridavam hlas, ze by som sa potesil nejakemu Apple podcastu (robi sa to zjavne cez RSS feed – video: https://soundcloud.com/for/podcasting). Zatial vsak existuje SoundCloud appka (iOS/Android) ktora dokaze robit push notifikacie priamo na mobil ked pride novy content (treba dat Follow na muzom.sk).

    Tesim sa na dalsie casti

 4. Neslo by to hodit aj na Apple podcasts ? 🙂

 5. Celá stránka a podcasty super. Ďakujem

 6. Perfektné! Podcasty sú skvelé, odporúčam to zavesiť aj na Podcast Addict, prípadne iné obrovské databázy podcastov…

  Zaujala ma veta: “odmietnuť detinské správanie, egoizmus”. Nerozumiem celkom slovu sebectvo 😀 Niekedy počúvam, že niekto je sebecký, aj keď chce vrátiť peniaze čo druhému požičal, lebo veď môže aj počkať, … tie hranice sú dnes už celkom vágne 🙁

  dá sa tá zvučka niekde stiahnuť? 🙂 je cooool

 7. Supeeer vychodnarsky prizvuk

  • Vojtech, napriek snahe sa to zatiaľ nedarí pekne s neutrálnym slovenským prízvukom. Ale ver, že snaha tam je 🙂 Doteraz som pri všetkých prednáškach skôr prízvuk zdôrazňoval, keďže som na tom staval časť svojej prezentácie. Teraz to už môže byť nevýhoda. ale vďaka za reakciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*