Action man na Liptove - Ľudský katapult 1

Action man na Liptove – Ľudský katapult

IMG_4219

V uplynulých mesiacoch sme v spolupráci s Fun and Adventure priniesli niekoľko výnimočných adrenalínových atrakcií. Všetko to bolo za unikátne ceny pre našich  čitateľov. V tomto článku prinášame nateraz poslednú ponuku a rozhodne by ste si ju nemali nechať ujsť.

Zažite skutočný adrenalín vďaka jedinému ľudskému katapultu v strednej Európe. Nechajte sa vystreliť a na vlastnej koži pocítite zrýchlenie z 0 až na 60 km/ hod. za jedinú sekundu.

Ľudský katapult sa postará o zábavu pre všetkých odvážlivcov. Preťaženie až do 3G vám určite rozprúdi krv v celom tele a adrenalín vám stúpne na maximum.

Tento jedinečný zážitok si môžete nahrať aj na GoPro kameru, a tak si domov odniesť spomienku na váš nezabudnuteľný let.

Tak ako? Myslíte, že by ste v poslednej chvíli necúvli? Tak máte možnosť otestovať seba, ale aj svojich kamošov a pozrieť sa kto z koho. Ak si chcete otestovať pocit podobný kaskadérskym kúskom v akčných filmoch, asi len ťažko nájdete niečo bližšie.

Nechajte sa vystreliť už tento víkend a budte medzi prvými Slovákmi, ktorí vyskúšajú ľudský katapult. Ako už je zvykom – za špeciálnu cenu. Pretože aj tento krát sme pre vás pripravili skvelú akciu, a tou je zľava vo výške až 50%. Pre všetkých čitateľov mužom.sk teda platí cena len 5,5€/osobu, a to od dnes až do konca mesiaca jún.
Ľudský katapult sa nachádza priamo v areáli aquaparku Tatralandia, pri letnom vstupe. Pre jeho využitie si ale nemusíte kupovať vstup aj do aquaparku.
Nezabudnite, otvárame už tento víkend!
korektúra: Jana Lászlóová
fotografia: Fun and Adventure

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *