183. Podcast Mužom.sk: O Odyseovi s Jakubom Betinským 1
|

183. Podcast Mužom.sk: O Odyseovi s Jakubom Betinským

Prečo je staroveký mýtus o Odyseovi aktuálny aj dnes? Ktoré pravdy platia neustále pre mužov a možno aj ženy? je dôležitá česť, sláva, identita, návrat domov? O tom všetkom s Jakubom Betinským.

Budete počuť:

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO
  • čo je vlastne Illiada a Odyssea?
  • pár zaujímavých gréckych pojmov (kleos, thyme, nostoi…)
  • rozhodnúť sa pre večnú slávu, alebo pokojný život?
  • kde sa hľadá identita?
  • o návratoch domov…
  • ….


***


Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

3 Comments

  1. Ahoj chlap (Peter), tvoje podcasty sledujem (počúvam) od kedy si s nimi začali. Vďaka za tieto inšpiratívne príbehy. Pri počúvaní tohto podcastu mi napadol dokument, ktorý som nedávno videl na Netflixe. Dokument sa volá Social Dilema. Je to o vplyve sociálnych médií na ľudí. Neviem, či si to videl, ale bolo to zaujímavé, hlavne z pohľadu tvorcov platforiem ako facebook, twitter, pinterest a iné. Zaujímal by ma tvoj názor na tento dokument, resp. aj názor chlapov z vašich klanov, prípadne bratstva. Dalo by sa tomu venovať nejaký jeden vstup (podcast), alebo článok, otázka do bratstva …? Ďakujem

  2. Veľmi dobrý diel. Nielen preto, že som pred pár dňami pozeral Tróju… 😀 Ale páčil sa mi ten formát, že ste tú tému rozoberali dvaja (tak by ste to mohli robiť častejšie 😉 ), ale aj som sa dozvedel nové veci, a celkovo, je to zas iný pohľad na príbeh, ktorý všetci poznáme… ale pritom tak úplne nie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *