19. Podcast Mužom.sk: Tréning 1
Podcast

19. Podcast Mužom.sk: Tréning

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

yamon-figurs-26046

Muž nemá právo byť amatérom v rovine fyzického tréningu. Je jeho hanbou zostarnúť bez toho, aby zazrel tú krásu a silu, ktorej je jeho telo schopné” Sokrates 

Budete počuť:

 • prečo je obezita problém, a že sa nejedná len o zdravotné riziko
 • o mojej ceste k tréningu a kondícii
 • pár tipov k tomu ako začať
 • koho sledovať

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

2 komentáre

 1. Veľmi inšpiratívne Peťo, tvoj osobný príbeh je bonus navyše!
  Je možné naučiť sa správne cvičiť z knihy? Prípadne z online kurzu? Našiel som “Tréning väzňa” a “Telo ako posilňovňa”. Môj šéf cvičí väzňa už viac ako rok len podľa knihy a posunulo ho to za jeho hranice v karate (cvičí 20 rokov). Mal však jeden úraz pri cvičení, keď podcenil rozcvičku.
  Aký máte názor na túto cestu?

  • Knihy nám dávajú veľa a neodvážim sa povedať, že sa niečo nedá, ale ja by som skúsenosť s dobrým trénerom nemenil. Nakoniec pri samoukoch hrozí zranenie skôr. Sex sa teoreticky tiež dá naučiť z knihy, ale prax je prax 🙂 Ale aby som to nehrotil, odporúčam sledovať mená, ktoré som spomenul v podcaste.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*