47. Podcast Mužom.sk: Dedičstvo života 1
Podcast

47. Podcast Mužom.sk: Dedičstvo života

alex-block-340243

Je, alebo nie je dôležité, kto kráčal pred nami, a či nám nachystal niečo, čo by sme zdedili?

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Budete počuť:

  • o dedičstve rodu
  • ignorancia, alebo negativita?
  • ako vyťažiť z negatívneho odkazu
  • môj príbeh a haploskupiny
  • čo dedíme, čo žijeme a čo odovzdávame


fotogrfia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

2 komentáre

  1. ahoj Peter,tiež sa o svojicch predkov velmi zaujímam o genaologiu aj haplo skupiny,nemam to sice este preukazane ale prevladaju u mna geny Balkánskych Slovanov aspon vyzorovo no a z Mojich predkov tak co som vydoloval od starých rodicov. z Maminej strany mám predkov Habáánov co bola Germánska krestanská frakcia vyhostena v 15storočí,boli preslávení hnčiarskou a nožiarskou výrobou a žili v komunitách v Obrovských dvoroch.Bernhauser Kaiser, vsetci z maminej strany su modrokí Alpínsky germmáni, Nižsý a mohutný.z predkov mám Alojza Bernhausera co bol historicky prvý Slovensky misionar. z otcovej strany mam velmi tmavu pleť vysoku a štíhlu postavu.Dedko po ktorom som tietto gény zdedil sa volá červeny.je neskutočne manuálne zručny..aj vo svojichh 80rokoch v puberte vlastno ručne skonstroval vojensku raketu(letela 3km) v arrmádde dosiahol hodnost nadporučíka v zálohe..a jeho ootec Ján Cervený bol starosta obce Breznice pri Puchove a choval Kravy a vcely.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*