Nie je to také jednoduché 1
|

Nie je to také jednoduché

nathan-shively-51777

Poznáte to. Niečo vo vašom živote začne fungovať tak dobre, že si to všimne okolie a ľudia sa začnú vypytovať. Vy sa v dobrej viere podelíte o veci, ktoré ste zmenili a prečo vám to fungovalo. A potom to príde…

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

„To nie je také jednoduché” je jedna z najčastejších fráz, ktoré počúvam, keď sa delím o názor, ako sa dajú veci robiť inak. Niekto sa sťažuje na svoju prácu a vy mu poviete, nech si teda nájde inú. Alebo je vo „friendzone” a vy ho pošlete povedať danej slečne, že je do nej zamilovaný. Človek hneď späť zasmečuje: „To nie je také jednoduché.”

No a? Povedal snáď niekto, že to má byť jednoduché?

To, že je to výzva alebo prekážka a je zložité ju prekonať, znamená, že vaša odpoveď nie je pravdivá? Že „to nie je také jednoduché” môže znamenať: „V skutočnosti mi na tom až tak nezáleží.” Výhovoriek sú stovky, pokojne si s nimi každý vystačí celý život. Vy nemusíte žiť s mojimi rozhodnutiami, ani ja s vašimi, takže je všetko v poriadku.

Pokojne môže človek prežiť celý svoj život bez parádnych vecí, ktoré by dokázal, len preto, že sú ťažké. Druhá možnosť je prijať, že ťažké okolnosti sú prirodzená výzva. Čo chcete je dôležitejšie ako výhovorky.

Je jednoduché trénovať tri – štyrikrát v týždni popri práci a rodine? Je ľahké vstávať každé ráno pred východom slnka? Dá sa bez problémov udržiavať dobré partnerstvo? Je v pohode mať dve alebo tri práce?

Všetko vás niečo bude stáť. Peniaze, čas, energiu, drinu.

A? Ak vám na tom záleží, sústreďte sa a nájdite spôsob.


korektúra: Jana Lászlóová
fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

3 Comments

    1. Práve preto, že to nie je jednoduché, chcem veci robiť. Keby to bolo jednoduché, tak to robí každý, čo má do nosa dve dierky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *