Všetko je nemožné... až kým to tak nie je 1
Kariéra Zručnosti

Všetko je nemožné… až kým to tak nie je

Tiež mám myšlienky, ako mnoho iných chlapov. Aj okolo seba počujem občas to, čo vy. “To sa nedá”, alebo “na čo to všetko robíš” a obľúbené “je to zbytočné”.

Tiež mám myšlienky, ako mnoho iných chlapov. Aj okolo seba počujem občas to, čo vy. “To sa nedá”, alebo “na čo to všetko robíš” a obľúbené “je to zbytočné”.

Je pravda, že ak tieto “ľudové piesne” počúvate dookola, tak sa vám zahniezdia v hlave. Mne občas áno. Ale to, či vo vás veria ľudia vo vašom okolí nie je kľúčové. Ak ich niečo presvedčí, tak to budú vaše činy a výsledky.

Všetko je nemožné, až kým to niekto nespraví.

Pre ľudí je nemožné nájsť si partnera, mať dieťa, nájsť si prácu, zmeniť správanie, skončiť so závislosťou… až do momentu, keď to ten človek prelomí.

Život sa len tak nejak neudeje, život si tvoríme. Vízia a vytrvalosť, to sú nástroje, ku ktorým sa môže dostať ktokoľvek. Nie je jedno o čom hovoríme, snívame, na čo sa sústredíme.

Nerád by som tu vypisoval rádoby motivačné frázy, ale faktom je, že bez vízie t.j. smeru, ktorým sa chcem pohnúť a schopnosti udržať to rozhodnutie t.j. vytrvalosti sa nikam nedostaneš. Myslím, že to je jeden z dôvodov, prečo sa niekomu “stávajú” dobré veci a inému nie.

Veci, na ktoré sa oplatí pozrieť a stali sa skutočnosťou, boli niekedy iba myšlienka. Možno práve myšlienka v štýle “tak toto sa nedá”. Ako napríklad tento web, hnutie Mužom.sk, plavba Odyssea, konferencia Mužom…

Malé nápady, ktoré prišli niekomu smiešne.

Stavajte si svoj vlastný príbeh. Nejde o to, či každý nápad bude úspech, ale o to, že realizácia je na vás, nie na tých, ktorí tvrdia, že sa to nedá. Bola by škoda skončiť ešte pred začiatkom.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Už si niekedy dostal na hubu?


korektúra:
fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*