11. Podcast mužom.sk: Keď si strhneš masku 1
|

11. Podcast mužom.sk: Keď si strhneš masku

Chodíme zamaskovaní v bradách, oblečení v šatách dospelých mužov, no často sú to iba masky. Čo by sa ukázalo, keby sme sa odmaskovali?

Budete počuť:

 • o chirurgickom zásahu do duše
 • dve bolestivé osobné zistenia, ktoré ma postavili na štartovaciu čiaru
 • prečo je dôležité odložiť masku

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

8 Comments

 1. Pozdravujem,
  áno, dostali sa aj ku mne výhrady voči zvučke v zmysle, že by kvalitná zvučka podcastu nemala obsahovať hovorené/spievané slovo a podobne.
  No ja sa musím priznať, že mne sa zvučka podcastov muzom.sk ohromne páči a vždy smútim, keď nie je aj na konci podcastu 😉 Je parádne motivačná! Preto ju chválim a určite zmenu nechcem.
  Prajem mnoho inšpirácie aj naďalej.

 2. Zvučka je fajn, tiež sa mi páči a tento diel podcastu triafa do čierneho. Len mam iný problém a nie som si istý, či je na mojej strane alebo na vašej – počúvam vás na mobile cez prehliadač a stále mi po cca 30-40 sekundách vypne prehrávanie (niekedy dá pauzu, inokedy nie, len prestane prehrávať) a musím ho opäť ručne zapnúť. Má niekto podobný problém alebo ja mám niečo blbo nastavené?

 3. Zvučka je geniálna!!! Ak ju zmeníte tak jedine na rovnako dobru s motivačnými výrokmi a dobrym hudobnym podmazom ako je tento. 🙂 nemôžete prezradiť v akom programe je to vytvorené? Ps: podcast super 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *