Toto daruj otcovi na MDO 1
Ostatné Vzťahy Zručnosti

Toto daruj otcovi na MDO

414H

Keď existuje medzinárodný deň matiek, musel v rovnoprávnom svete vzniknúť aj medzinárodný deň otcov. Muž by mal vedieť, čo urobí radosť inému mužovi, ale keďže veľmi dobre vieme, že sem občas šibnú očkom aj ženy, aby vedeli čo, prečo a ako, tak vám zanecháme pár tipov ako otca potešiť.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Bez zbytočných rečí poďme k zoznamu vhodných darov.

Pivo a burger alebo steak

Proste ho donúťte vyjsť niekam von, dobre sa najesť a napiť. Ale pozor! K tomuto daru patria aj niektoré náležitosti. Nepýtajte sa hneď po zahryznutí, či mu chutí, či je spokojný, či slnko pekne svieti, čo si myslí o tom, že potrebujete nový záves a či vyvesí prádlo, keď dojdete domov. Naopak, obdarte ho bonusom v podobe ticha, resp. konverzácie na tému, ktorá je jeho vášňou.

TRX – Total body Resistance Exercise

Možno je skutočne čas, aby sa začal hýbať a keďže nemá čas, ani chuť ísť do posilňovne, tak mu ju darujte domov. Aj tento dar má však svoje úskalie. K tomu, aby sa človek dokázal správne hýbať na TRX, potrebuje aspoň na začiatok dobrého trénera. Vlastne, prečo neskúsite podarovať mesiac tréningov s odborníkom? Mesačné vstupy do fitka neodporúčame, ak to len nie je jeho hobby.

Vreckový nôž

Ten, samozrejme, v odporúčaniach nesmie chýbať. Kvalitný zatvárak, alebo multitool poteší vždy. Vyhnite sa 5 eurovým lákadlám a zainvestujte do niečoho, čo raz bude možno rodinným dedičstvom.

Príslušenstvo k holeniu

Kozmetika v spojení s mužom mi stále nejde cez klávesnicu, ale ak si hlava rodiny pestuje bradu, alebo sa inak stará o svoj zovňajšok, určite navštívte nejaký onlajn barber shop. Ak ste žena, vyberajte opatrne, pretože nejde vždy o to, aká vôňa sa páči na mužoch vám.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Otočil som televízor obrazovkou do steny

Kvalitný alkohol

Toto je trocha klišé, keďže sa to prezentuje ako “slovenská tradícia”, ale napriek tomu upriamime pozornosť aj týmto smerom. Stará whiskey, kvalitný rum alebo výberové víno môžu prekvapiť peňaženku, ale zároveň sa môžu stať raritou v otcovej poličke, ktorú odloží na výnimočnú príležitosť.

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO

Tetovanie

No a? Ak je trocha divokejší typ a hovorí o tom už roky, tak prečo nie? Je možné, že mama s vami nebude nejaký týždeň hovoriť, ale nerisknete to kvôli ockovi?

Členstvo v klube

Na webe nájdete mnoho pánskych členských klubov, ktoré predplatiteľom posielajú mesačne nejaký zaujímavý produkt. Môže ísť o príslušenstvo k holeniu, ponožky, survival a podobne. Kluby sú zamerané rôzne. Jednorázový darček sa môže zmeniť na dlhodobý.

Dobrý poukaz

Dôraz je na slovo “dobrý”. Tomu nevyhovuje poukaz do drogérie, na denné menu, 10 % zľavy, ani nič podobné. Poukaz na košeľu na mieru alebo do holičstva, to je lepší nápad.

List

OK, troška sentimentu, ale predsa len… Čo keby ste mu napísali list o tom, čo pre vás znamená? Uznanie a úcta sú v živote muža veľmi cenené komodity. Paradoxne, takýto dar býva pre deti neľahká úloha a pre synov zvlášť.

Na záver

Nesnažte sa byť zbytočne vtipný, alebo umenšovať dôležitosť tohto dňa. Nie je povinné pripomínať si zásluhy otcov v konkrétny deň. Otázkou ale je, či otcovi vyjadríte zjavne svoju vďaku v iné dni. Ak sa to rozhodnete urobiť, pretože je na to špeciálne dobrá príležitosť, tak si dajte záležať. To, že svojho otca milujete napriek všetkým nedostatkom, je dobré dookola pripomínať.

korektúra: Jana Lászlóová
fotografia: gratisography.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*