232. Podcast Mužom.sk: Cieľ 1

232. Podcast Mužom.sk: Cieľ

O niekoľkých podstatných “drobnostiach”, ktoré sa nám dejú a zostávame v údive, prečo sa nám nedarí dosahovať, čo sme si stanovili.

Budete počuť:

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO
  • že dosahovať ciele nie je nič, do čoho vás nútim
  • o štyroch veciach, ktoré unikajú
  • o túžbe pracovať na svojom živote, ktorá prinesie úžitok aj iným

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

3 Comments

  1. Pekná reč, nič čo by som už nevedel resp. nepočul, ale niektoré veci si treba neustále, donekonečna opakovať – cesta je cieľ. Inak v popise podcastu je malá chybička, v treťom bode je namiesto slova úžitok slovko úžirok: )

  2. možno trocha offtopic…nedávno som počul celkom silnú myšlienku: nezameriavajme sa na svoje nedostatky, ale na svoje silné stránky. niektoré svoje slabiny skrátka treba akceptovať, nedajú sa zmeniť, ale samozrejme je to asi na diskusiu a záleží na tom o čo konkrétne ide. Mne to však dáva zmysel, investovať čo najviac do rozvíjania svojich predností.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *