240. Podcast Mužom.sk: Odovzdávanie ohňa (Peter Podlesný) 1

240. Podcast Mužom.sk: Odovzdávanie ohňa (Peter Podlesný)

Krátke predstavenie novovychádzajúcej knihy, ktorá pojednáva o tom, čo to znamená byť mužom v 21. storočí. Podporiť jej vznik môžete na Donio.sk.

https://www.donio.sk/odovzdavanie-ohna-co-ti-otec-nepovedal

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

 1. wauu, dakujem, ze ste!! moc si zelam, aby mal manzel kus z vas ale zatial (mam pocit) vyhrava narcizmus nad nim samym..
  objavila som Vase podcasty a pustam si ich ako balzam na dušu, že existuju silni muži so svojou človečou krehkostou&slabostou akurat sa rozhodli, ze kym umru, chcu vediet kto su, co su ich hodnoty a “dat sa “ svojmu okoliu, svetu… DAKUJEM.
  strasne rada by som Vas pozvala na kafe (nielen to “virtualne”) vo Viedni, kedze tu byvame, takze ak by ste boli vo Viedni, pozvanie plati.
  Vasa verna posluchacka od prveho podcastu, ktory som si vypocula sice len vcera, 1.2., ale citim ze Vase podcasty budu mojou dennou “stravou”.
  ps: Ak by ste mali napad/chut na podcast, ako nam zenam pomoct, poradit, ako pomoct princovi stat sa dospelym kralom (ci synovi alebo partnerovi, manzelovi, atd.) budem moct vdacna…
  Dagmar

  1. Ďakujem Dagmar za povzbudenie. Veľa to pre mňa osobne, ale ja pre nás v Mužom.sk, znamená. Ak sa niekedy ocitnem vo Viedni, rad Vase pozvanie prijmem 🙂 Skuste postupne prejst podcastmi, verim, ze tam najdete aj Vami spominany prechod od princa ku kralovi. Dajte si tu na webe do vyhladavaca slovicko iniciacia a verim, ze najdete nejaku prinosnu myslienku. Prajem skvele dni a tesime sa, ze sa k nam pridavate.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *