Lepšia verzia seba samého - ako to uplatniť v praxi? 1
Charakter Vzťahy

Lepšia verzia seba samého – ako to uplatniť v praxi?

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Koľkokrát ste počuli toto slovné spojenie z podcastov u nás na mužom.sk? Sám si netrúfam odhadnúť toto číslo. Nespočetne veľakrát. Teraz druhá otázka. Koľkokrát ste sa zamysleli, ako má vyzerať tá vaša lepšia verzia seba samého, na ktorej pracujete? Keď sme sa o tej druhej otázke nedávno bavili v mužskej partii, muži ostali prekvapení. A to ich prekvapenie ma zaujalo.

Každý z nich a mnoho z vás, čo ste súčasťou mužského “klubu”, pracujete na lepšej verzii seba, počúvate podcasty, čítate skvelé knihy, cvičíte, posilňujete disciplínu a mnoho iného. Ale koľkí z vás to majú pomenované, ku ktorej verzii seba smerujete? Kým sa chcete stať vo vlastnom up-grade? Mužom v skupine som prečítal, akým chcem byť a do akej lepšej verzie samého seba chcem dorásť.

V skutočnosti je to celkom jednoduchá vec, len väčšinou nepremýšľame v súvislostiach. Aj mne to napadlo, až keď som bol frustrovaný po niekoľkých mesiacoch písania svojej vízie, ktorú som stále nemal. Jednoducho som trochu zmenil uhol pohľadu a prišiel som na to, že aj nemať víziu je ok.

Uchopil som to inak a zamyslel sa nad tým, čo chcem vylepšovať a čo je nutné zmeniť. Pomenoval som si body mojej lepšej verzie seba samého. Môžete namietať, že to v podstate je akási forma vízie. Oukej. Nehrajme sa so slovíčkami.

Nepotrebuješ nutne víziu – stačí vedieť, čo chceš zlepšiť, zmeniť

Podstata je si pomenovať, kde som dnes, čo si chcem do budúcnosti udržať a čo chcem vylepšiť alebo zmeniť. Najskôr mi však išlo hlavou moje také staré motto: “ideálny stav neexistuje”.

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO

Ani najlepšia verzia seba samého neexistuje. Existuje pre mňa len lepšia verzia seba samého seba a je nutné nastaviť si reálne ciele. Tu sú. Zdieľam ich s vami len ako inšpiráciu. Vy si nájdite svoje a ak sa vám niečo z týchto bodov dole páči, pokojne si ich osvojte, budem rád.

 • prinášať do života viac úsmevu, uvoľnenia a srandy
 • byť rozhodnejší, ale rozhodnutia robiť s empatiou na vzťahy, v ktorých žijem a ktoré budujem
 • snažiť sa vyzerať väčšinou dobre a mať svoj štýl
 • pracovať stále na budovaní prirodzenej autority
 • byť viac pokorný a vedieť viac dávať
 • vedieť lepšie počúvať
 • mať vždy kondíciu a silu
 • byť väčšou oporou pre rodinu, ale vedieť aj plakať
 • byť gentleman
 • vedieť sa vždy hrať s malými deťmi, ale zároveň vedieť viesť aj rozhovory so staršími
 • vedieť povedať svoj názor, neraziť si svoju pravdu a byť otvorený zmene
 • byť vždy verný a láskavý
MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Jeden Prsteň vládne všetkým - svadobný deň muža

Už len keď to píšem, mi ide hlavou, že: “Martin, dlhú cestu ty máš ešte pred sebou” a zároveň sa usmievam a teším sa na ňu. Tak ako to máš Ty? Vieš, kam kráčaš?


korektúra: Ivana Varga
fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*