Spomaľ, máš privysokú rýchlosť... 1
|

Spomaľ, máš privysokú rýchlosť…

scott-umstattd-137384 (1)

Odprevadiť dcéru do školy, syna zaviezť na stráženie, tréning s klientmi, ísť po syna, zľahka doma upratať a naservírovať obed, otvoriť klubovňu teenagerom, vybrať dcéru zo školy, zastaviť sa za otcom a doma, vrátiť sa do klubovne, zaniesť deti za manželkou, vrátiť sa do klubovne, späť trénovať klienta a seba, domov tráviť večer s rodinou a venovať sa mužom.sk. Ste príliš zaneprázdnení na úspech?

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Mám rád, ak mám dni plné a udalosti nasledujú jedna za druhou, takže rozvrh, ktorý ste čítali, nie je sťažnosť. Napriek tomu je občas tých vecí príliš a potom do nich vkladáme len nevyhnutné minimum.

Vy aj ja máme vo svojich rukách čas. Osobne nedelím svoj život na voľný a pracovný čas. Iba taký, ktorý investujem podľa svojich priorít. Buď ho premrhám pri „relaxovaní” nad facebookom, alebo sa budem hrať so synom. Buď budem nariekať, koľko toho mám na hlave, alebo budem plánovať svoje kroky. Ak sa neustále za niečím naháňame, je na mieste otázka: „Nie som príliš zaneprázdnený pracovať na tom, čo by som skutočne chcel dosiahnuť ?” Ak ste zaneprázdnení tým, čo robíte radi a rozhodli ste sa preto, tak je, zdá sa, všetko v poriadku. Ak je odpoveď záporná, tak ste zaneprázdnení nesprávnymi vecami.

Spravte si čas povyhadzovať zo života veci, ktoré vám zaberajú miesto a nechcete ich. Môžu to byť toxické vzťahy, lenivosť, deštruktívne návyky (alkohol, drogy, one night stand…). A zrazu máte čas na víkend so ženou alebo večer s kamošmi. V prvom rade to však chce poctivú inventúru. Pravidelne.

Na jeden deň úplne spomaľte. Hovorte pomalšie, choďte pomalšie, premýšľajte pomalšie. Zrazu uvidíte, čo v skutočnosti nepotrebujete stihnúť a čo môžete škrtnúť zo zoznamu.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   O túlaní sa v zime

Už ste zažili šoféra, ktorý sa na ceste ponáhľa, je v strese, aby ušetril 5 minút času a potom bezcieľne 15 minút surfuje na webe? Nebuďte ten chlap.

Stále bude niekto chcieť, aby ste niekde boli. Vždy sa niekde niečo bude diať. Skutočne nemusíme byť všade. Nevadí, ak sa niečo udeje bez vás, pretože viete, čo je pre vás skutočne dôležité a dobré.

Predovšetkým buďte prítomný tam, kde momentálne ste. Neodlietavajte v mysli nikam inam.

Skúste to. Na jeden deň sa pohybujte pomalšie a spravte si inventúru.


korektúra: Jana Lászlóová
fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *