Vitajte na Mužom.sk

Vitajte na stránke nového internetového magazínu pre mužov.

Neštandardný pánsky magazín pre mužov, ktorí premýšľajú.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Mužom.sk vzniklo v hlavách niekoľkých chlapov. Nenašli sme odpovede v klasických “pánskych časopisoch”, ktoré nás kŕmia článkami o turistike v Malajzii, fotkami holých žien, najnovšími hračkami, ktoré potrebujeme, a tak sa pokúšame o zmenu. Cez magazín, ktorý práve čítate, vám ponúkame naše premýšľania, to čím nás inšpirovali iní, alebo čo sme sami zažili na ceste k tomu stať sa mužmi. Práve z toho vychádza aj názov. Je určený mužom, ktorí premýšľajú, ako byť skutočným mužom. Pripojte sa.

Hnutie “300”

je myšlienkou pre tých, ktorí sú ochotní hľadať a premýšľať nad úlohou, potenciálom a poslaním muža. Pod strechou tejto myšlienky sa snažíme pripravovať rôzne aktivity, ktoré sú určené pre odlišné skupiny (mladí muži, otec a syn, rovesníci…), no dôraz na hľadanie pravej mužnosti zostáva.

Názov je odvodený od symbolického čísla “300”, ktoré predstavuje počet Spartských bojovníkov v bitke pri Termopylách. “300” zosobňuje princíp zápasu malej skupiny oproti obrovskému tlaku, ktorému sme denne vystavení.

Ak vás tieto myšlienky zaujali, určite nás kontaktujte. Budeme radi.

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *