Action man na Liptove 1

Action man na Liptove

img_4213

3, 2, 1, … AKCIA! A nie hocijaká, ale spoločná. Toto je úvod do spolupráce a pravidelnej mesačnej série „Action man na Liptove”, kde nám chalani z Fun and Adventure predstavia vždy jednu zo svojich aktivít a nakoniec ponúknu akciu pripravenú špeciálne len pre mužom.sk. V tomto článku na konci už jedna čaká.  Skúsite zažiť niečo zaujímavé doma na Slovensku?

Predstavte si klasickú dovolenku na Liptove. Žiadne veľké očakávania, hlavne vymyslieť program pre deti, nech sa nenudia. Ale vo Fun and Adventure vám ponúkame niečo iné.

Vycestujete na Liptov a neďaleko známeho aquaparku si všimnete budovu, v ktorej je simulátor voľného pádu, veterný tunel. Neváhate a užijete si desaťminútový let. Popritom sa tiež zoznámite s inštruktorom Alešom. Skutočný action man so zaujímavým životom. Od ôsmich rokov sa motá okolo lietania, v šestnástich tajne brával otcovi paragliding a učil sa lietať. Dnes sa venuje aj akrobatickému lietaniu a dokonca z lietadla už aj vyskočí.

Tak práve tento Aleš sa vám postará o niečo ešte intenzívnejšie. Na druhý deň vás vezme na let športovým lietadlom a v jednej chvíli vás nechá prevziať riadenie. Zážitok na celý život. Keď vyjde počasie, zistíte, že Slovensko je nádherné aj z oblakov. Nezabudnuteľný let. Je to droga, tak pozor. Obľúbite si nielen lietanie, Liptov, ale aj Fun and Adventure, pretože toho ponúkame omnoho viac.

Poďme teda k aktuálnej ponuke pre čitateľov mužom.sk, a možno ste práve narazili na perfektný vianočný darček.

Alešov let stojí za normálnych okolností 119 eur. A tu je ponuka liptovských chlapov. 47 eur – to je špeciálna cena, len pre čitateľov mužom.sk. Je to ešte lacnejšie ako na všetkých zľavových portáloch. Ak chcete zobrať aj svoju manželku či inú blízku osobu, pre vás platí cena len 37 eur na osobu. Sme blázni, lebo v tom prípade ideme úplne na náklady, ale pre váš magazín to riskneme, aby sa ukázalo, že veci sa dajú robiť aj z radosti.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Zrod hrdinu 5. - Vyjsť v ústrety dobrodružstvu

Podrobné info nájdete tu.

Tak s kým sa vidíme na letisku?

Juraj

web: sk.funandadventure.eu
fb: FunAndAdventureLiptov


korektúra: Ivana Badiarová
fotografia: Fun and Adventure

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *