Z priateľov cudzinci? 1
Vzťahy

Z priateľov cudzinci?

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

V honbe za úspechom, prácou a vybudovaním rodinného hniezda zabúdame na to, čo je za nami. Budovanie rodinného hniezda… Samozrejme, ide o záslužnú činnosť, ale niekedy ho budujeme tak intenzívne, až sa stane skôr guľometným hniezdom, kde nedovolíme preniknúť nikomu, kto by mohol oceniť jeho útulnosť. Nechceme, aby niekto rušil naše kruhy.

V honbe za úspechom, prácou a vybudovaním rodinného hniezda zabúdame na to, čo je za nami. Budovanie rodinného hniezda… Samozrejme, ide o záslužnú činnosť, ale niekedy ho budujeme tak intenzívne, až sa stane skôr guľometným hniezdom, kde nedovolíme preniknúť nikomu, kto by mohol oceniť jeho útulnosť. Nechceme, aby niekto rušil naše kruhy.

Dôsledkom takejto životnej naháňačky je, že sme nechali našich priateľov, s ktorými sme zdieľali naše najhlbšie sny a emócie, aby sa stali cudzincami. Stretneme sa s nimi, ak to kalendár dovolí. Ak sa to stane, stretneme sa len na to, aby sme spomínali, akí sme boli silní, nadšení a odhodlaní.

Muž potrebuje skupinu mužov, ktorí by ho posudzovali, tlačili naňho a inšpirovali ho k dosiahnutiu nových cieľov. Po určitom veku sa tieto skupiny neobjavia z ničoho nič. Áno, môžete vyhľadávať rovnako zmýšľajúcich mužov a vytvárať si s nimi putá. Absolútne to odporúčam. Ale myslím, že chápete, že na hĺbke vzťahu, ktorý má muž so svojimi priateľmi z predchádzajúcich rokov, je niečo nevysvetliteľné. Sú to ľudia, s ktorými ste s najväčšou pravdepodobnosťou zdieľali množstvo dobrodružstiev, zážitkov a emócií. Poznali vás na najvyššej a najnižšej úrovni a videli, ako sa meníte a vyvíjate.

Nielenže potrebuješ, aby si tvoji starí priatelia pamätali na tvoju cestu, ale potrebuješ aj skupinu bratov, ktorí by ti dali zmysel a podporili, keď prídu prekážky. Oni ťa na to potrebujú tiež. Je vašou zodpovednosťou zabezpečiť, aby jeden z najzmysluplnejších vzťahov, aké si muž kedy vypestuje, ostal nažive aj napriek všetkým prekážkam.

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO
MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Ako zabiť čas deťmi

Vaši starí priatelia poznajú ďalšiu, veľmi dôležitú súčasť vás: vaše detstvo a vaše dospievanie. Vaše boje. Váš rast. Zatiaľ čo muži, ktorých teraz poznáte, vás uvidia takého, aký ste, muži, ktorí boli s vami na každom kroku, vás vidia takého, aký ste boli a aký ste teraz.

Nedovoľte, aby sa vaši priatelia stali cudzincami. Ale nedovoľte, aby ste zostali tými istými ľuďmi, akými ste boli pred desiatimi rokmi.

Možno s vami títo priatelia nebudú vo všetkom súhlasiť. To je v poriadku. Väčšina ľudí nebude. Pokiaľ máte nejaké pozitívne veci spoločné, môžete začať budovať skupinu rovnako zmýšľajúcich mužov, ktorí sa zhodujú v niekoľkých základných hodnotách.

Čokoľvek robíte, nedovoľte, aby sa vaši priatelia stali cudzincami.


Korektúra: Jana Lászlóová
Fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*