Priateľstvo tesané do kameňa 1
Vzťahy

Priateľstvo tesané do kameňa

Chlap potrebuje silné, hlboké vzťahy s inými chlapmi. Prečo? Aby budoval silu, mal spätnú väzbu, aby ho mal kto vytiahnuť zo sračiek a aby bola zábava. Nie je iná cesta.

Chlap potrebuje silné, hlboké vzťahy s inými chlapmi. Prečo? Aby budoval silu, mal spätnú väzbu, aby ho mal kto vytiahnuť zo sračiek a aby bola zábava. Nie je iná cesta.

Viete niečo o Mount Rushmore? To je to súsošie štyroch amerických prezidentov, vytesané do skaly. Štyristo robotníkov makalo štrnásť rokov, aby títo štyria muži mohli stáť vedľa seba. A aj tak to nie je hotové.

Máte svoj osobný Mount Rushmore? Štyroch pevných a blízkych chlapov, ktorí v živote stoja blízko vás? Potrebujete aspoň toľko takých, ktorí poznajú váš príbeh, pády, kostlivcov v skrini, vedia, čo sa deje vo vašej rodine a manželstve. Je na nezaplatenie mať okolo seba chlapov, ktorí majú právo hovoriť vám do života. Nie je to len o tom stretnúť sa raz za štvrť rok na nejakej oslave, ale o zdieľaní vášne, vzájomnej pomoci a podpore, keď sa na vás zosype, čo len môže.

Viacerí máme kamošov, jedného-dvoch, s ktorými občas prehodíme pár slov o športe, politike a iných témach, ktoré sa dajú prejsť veľmi povrchne. Xkrát som hovoril s chlapmi, ktorí sa stali závislými na porne, alkohole, alebo nezvládali svoj vzťah a nespomínam si na prípad, že by mali priateľstvá ala Mount Rushmore, teda pevné a blízke.

Takže kto tvorí váš Mount Rushmore? S kým by ste ho mohli vytvoriť? Začnite. Snáď vás neodradí množstvo práce, ktoré je pred vami.

Dobré chlapské priateľstvo by malo mať rovnakú pozornosť ako spomínané pohorie.


korektúra: Ivana Varga
fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*