Priateľstvo tesané do kameňa 1

Priateľstvo tesané do kameňa

Chlap potrebuje silné, hlboké vzťahy s inými chlapmi. Prečo? Aby budoval silu, mal spätnú väzbu, aby ho mal kto vytiahnuť zo sračiek a aby bola zábava. Nie je iná cesta.

Chlap potrebuje silné, hlboké vzťahy s inými chlapmi. Prečo? Aby budoval silu, mal spätnú väzbu, aby ho mal kto vytiahnuť zo sračiek a aby bola zábava. Nie je iná cesta.

Viete niečo o Mount Rushmore? To je to súsošie štyroch amerických prezidentov, vytesané do skaly. Štyristo robotníkov makalo štrnásť rokov, aby títo štyria muži mohli stáť vedľa seba. A aj tak to nie je hotové.

Staň sa členom
A ZÍSKAJ PRÍSTUP K PRÉMIOVÉMU OBSAHU, FÓRAM A ĎALŠÍM CHLAPOM

  • Privátne skupiny len pre členov – či hľadáš inšpiráciu v športe, sile, vzťahoch alebo otcovstve
  • Privátne četovanie
  • Diskusné fóra – zorganizuj chlapov okolo seba, alebo sa pridaj k iným, preberaj všetko, čo ťa trápi a zaujíma, poraď iným
  • Nájdi si chlapov z Mužom.sk vo svojom okolí – vyhľadávanie na mape
  • Prednostné informácie ohľadom organizovaných stretnutí – takto si stále nájdeš miesto na našich častokrát vypredaných spoločných aktivitách
  • Vlastná nástenka a možnosť zdieľať svoje nápady s komunitou
  • 10% zľava na náš merch
  • Prístup k prémiovým článkom
  • Prístup k prémiovým podcastom

Máte svoj osobný Mount Rushmore? Štyroch pevných a blízkych chlapov, ktorí v živote stoja blízko vás? Potrebujete aspoň toľko takých, ktorí poznajú váš príbeh, pády, kostlivcov v skrini, vedia, čo sa deje vo vašej rodine a manželstve. Je na nezaplatenie mať okolo seba chlapov, ktorí majú právo hovoriť vám do života. Nie je to len o tom stretnúť sa raz za štvrť rok na nejakej oslave, ale o zdieľaní vášne, vzájomnej pomoci a podpore, keď sa na vás zosype, čo len môže.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   O čítaní, ihrisku, opekačke a sexi oteckoch

Viacerí máme kamošov, jedného-dvoch, s ktorými občas prehodíme pár slov o športe, politike a iných témach, ktoré sa dajú prejsť veľmi povrchne. Xkrát som hovoril s chlapmi, ktorí sa stali závislými na porne, alkohole, alebo nezvládali svoj vzťah a nespomínam si na prípad, že by mali priateľstvá ala Mount Rushmore, teda pevné a blízke.

Takže kto tvorí váš Mount Rushmore? S kým by ste ho mohli vytvoriť? Začnite. Snáď vás neodradí množstvo práce, ktoré je pred vami.

Dobré chlapské priateľstvo by malo mať rovnakú pozornosť ako spomínané pohorie.


korektúra: Ivana Varga
fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *