Priateľstvo tesané do kameňa 1

Priateľstvo tesané do kameňa

Chlap potrebuje silné, hlboké vzťahy s inými chlapmi. Prečo? Aby budoval silu, mal spätnú väzbu, aby ho mal kto vytiahnuť zo sračiek a aby bola zábava. Nie je iná cesta.

Chlap potrebuje silné, hlboké vzťahy s inými chlapmi. Prečo? Aby budoval silu, mal spätnú väzbu, aby ho mal kto vytiahnuť zo sračiek a aby bola zábava. Nie je iná cesta.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Viete niečo o Mount Rushmore? To je to súsošie štyroch amerických prezidentov, vytesané do skaly. Štyristo robotníkov makalo štrnásť rokov, aby títo štyria muži mohli stáť vedľa seba. A aj tak to nie je hotové.

Máte svoj osobný Mount Rushmore? Štyroch pevných a blízkych chlapov, ktorí v živote stoja blízko vás? Potrebujete aspoň toľko takých, ktorí poznajú váš príbeh, pády, kostlivcov v skrini, vedia, čo sa deje vo vašej rodine a manželstve. Je na nezaplatenie mať okolo seba chlapov, ktorí majú právo hovoriť vám do života. Nie je to len o tom stretnúť sa raz za štvrť rok na nejakej oslave, ale o zdieľaní vášne, vzájomnej pomoci a podpore, keď sa na vás zosype, čo len môže.

Viacerí máme kamošov, jedného-dvoch, s ktorými občas prehodíme pár slov o športe, politike a iných témach, ktoré sa dajú prejsť veľmi povrchne. Xkrát som hovoril s chlapmi, ktorí sa stali závislými na porne, alkohole, alebo nezvládali svoj vzťah a nespomínam si na prípad, že by mali priateľstvá ala Mount Rushmore, teda pevné a blízke.

Takže kto tvorí váš Mount Rushmore? S kým by ste ho mohli vytvoriť? Začnite. Snáď vás neodradí množstvo práce, ktoré je pred vami.

Dobré chlapské priateľstvo by malo mať rovnakú pozornosť ako spomínané pohorie.


korektúra: Ivana Varga
fotografia: unsplash.com

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *